Trwa ładowanie...
d3yka9r

Schetyna jest zachwycony specyficzną akcją Trzaskowskiego. Nie przeszkadzał mu nawet "komunikacyjny" zgrzyt

- Ten wczorajszy pomysł – imponujący – rozpływał się nad warszawskim maratonem Rafała Trzaskowskiego przewodniczący PO. Grzegorz Schetyna uznał, że akcja "18 dzielnic w 18 godzin" pokazała "zaangażowanie" kandydata na prezydenta Warszawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Schetyna był "pod wrażeniem" pomysłu Trzaskowskiego
Grzegorz Schetyna był "pod wrażeniem" pomysłu Trzaskowskiego (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d3yka9r

- To jest kwestia pomysłów, aktywnej obecności, dobrego kontaktu, bo Trzaskowski ma bardzo dobry kontakt, jak rozmawia i pokazuje zainteresowanie i zaangażowanie - powiedział w rozmowie z Polsat News Grzegorz Schetyna.

Przewodniczący PO bronił akcji swojego kandydata na prezydenta Warszawy. Rafał Trzaskowski w poniedziałek odwiedził 18 dzielnic miasta w ciągu 18 godzin. Towarzyszył mu reporter portalu wawalove.wp.pl.

- Dzisiaj będziemy we wszystkich dzielnicach i będziemy kontynuowali rozmowy o problemach Warszawy. To zapowiedź aktywnej prezydentury. Warszawa powinna być zarządzana z poziomu ulicy, a nie tylko ratusza – wyjaśniał Trzaskowski na pierwszym „przystanku”.

d3yka9r

Zobacz także: Jan Śpiewak odpiera zarzuty nt. swojej przeszłości. Zdumiewające wyznanie"

Zamiast komunikacji był klimatyzowany bus. W sieci oburzenie

Na samym początku kandydat PO niemile jednak zaskoczył. Zamiast poruszać się, tak jak przeciętny mieszkaniec miasta, komunikacją miejską, wsiadał do klimatyzowanego, wygodnego busa. Z metra czy autobusu korzystał tego dnia niezbyt często.

d3yka9r

Potem musiał się z tego gęsto tłumaczyć. Grzegorz Schetyna również próbował go bronić. - Jak się prowadzi kampanię czy nawet prekampanię to jest bardzo intensywny czas. Kampania narzuca tempo i wszystko musi być dobrze zorganizowane - stwierdził.

I uznał, że pomysł Trzaskowskiego był "imponujący". - Jestem pod wrażeniem tego, że w tak imponujący sposób on przemieszczał się z dzielnicy do dzielnicy - stwierdził. I dodał, że "to jest najważniejsze, żeby on pokazał jak bardzo mu zależy na tym, żeby zostać prezydentem Warszawy”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3yka9r

Podziel się opinią

Share

d3yka9r

d3yka9r
Więcej tematów