Trwa ładowanie...
d7y96i9
pies

Sceny jak z horroru. Po powrocie do domu wszędzie była krew

Pewna rodzina z amerykańskiego miasta Richmond w stanie Wirginia przeżyła niecodzienną sytuację. Po powrocie do domu zobaczyli wszystko pokryte ludzką krwią. Krótkie dochodzenie wykazało, że za wszystko odpowiada ich pies.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sceny jak z horroru. Po powrocie do domu wszędzie była krew
(Getty Images/Youtube, Fot: China Photos)
d7y96i9

Film z makabrycznym znaleziskiem opublikował na Facebooku właściciel owczarka niemieckiego Tristan Murrin. Zaznaczył, że jeszcze przed domem nie widział żadnych oznak wskazujących, że za drzwiami doszło do krwawego incydentu. Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że pod nieobecność lokatorów do domu wtargnął włamywacz, a wszechobecne ślady krwi pochodzą z jego spotkania z psem. W okolicy wielokrotnie dochodziło wcześniej do włamań.

- Po wejściu do domu zauważyliśmy coś dziwnego. Czerwone ślady były wszędzie, na dywanie, podłodze i schodach na poddasze. To była krew, która spłynęła z góry na dół i zostawiła straszne ślady - mówił Tristan Murrin w wywiadzie dla jednego z lokalnych mediów.

Włamywaczowi nie udało się nic ukraść. Policja już prowadzi śledztwo, które ma ustalić, kto był tym pechowcem, który trafił na dom z zamkniętym psem. Właściciele mieszkania martwią się, że osoba ta pilnie potrzebuje pomocy medycznej. Wskazują także, że nigdy nie spodziewali się, iż ich przyjacielski pies mógłby zrobić komukolwiek krzywdę.

d7y96i9

Podziel się opinią

Share

d7y96i9

d7y96i9
Więcej tematów