Trwa ładowanie...
d2gcb8b

Samochód znanej firmy kurierskiej wykorzystany przez myśliwych. "Wyciągniemy konsekwencje"

"Samochód firmy GLS używany do mordowania zwierząt" – alarmuje fanpage na Facebooku "Ludzie przeciwko myśliwym". Zareagowała już firma kurierska, która zapowiedziała, że ukarze pracownika, który przewoził ambonę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samochód firmy kurierskiej przewoził ambonę dla mysliwych
Samochód firmy kurierskiej przewoził ambonę dla mysliwych (Facebook.com)
d2gcb8b

"Przesyłka kurierska dostarczona. Dzisiaj dziki są nasze" – napisał na jednej z zamkniętych grup mężczyzna, publikując zdjęcie białego busa z dużym logo firmy kurierskiej GLS. Samochód został wykorzystany do przewiezienia ambony, z której myśliwi strzelają do zwierząt.

O sprawie napisał fanpage "Ludzie przeciwko myśliwym". "Jesteśmy bardzo ciekawi czy zarząd firmy GLS Poland wie, że jeden z jej pojazdów służbowych jest używany do wożenia martwych zwierząt i instalowania ambon. Czy auto skażone krwią, kałem i innymi wydzielinami wypływającymi z martwych zwierząt jest potem użytkowane do transportowania przesyłek?" – czytamy we wpisie.

Firma kurierska zareagowała bardzo szybko. "Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za zgłoszenie tej sytuacji. GLS Poland stanowczo sprzeciwia się takim działaniom, sami niejednokrotnie braliśmy udział w akcjach mających na celu wsparcie zwierząt, np. pomagając schronisku w Bydgoszczy" – napisała w komentarzu firma GLS. I poprosiła o numer rejestracyjny samochodu kuriera. "Niezwłocznie zainterweniujemy i wyciągniemy konsekwencje wobec kuriera" – zobowiązała się spółka.

d2gcb8b

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Rafał Trzaskowski mocno o TVP. "Absolutny skandal"

d2gcb8b

Podziel się opinią

Share

d2gcb8b

d2gcb8b
Więcej tematów