Trwa ładowanie...

Samochód przejechał mężczyznę leżącego na środku ulicy w centrum Piły

W nocy z poniedziałku na wtorek przy placu Powstańców Warszawy w Pile samochód osobowy przejechał po ciele mężczyzny leżącego na środku ulicy. Trwa ustalanie przyczyn tego nietypowego wypadku.
Share
Samochód przejechał mężczyznę leżącego na środku ulicy w centrum Piły
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
d8k12jp

Do zdarzenia doszło około godz. 2 w nocy z poniedziałku na wtorek przy placu Powstańców Warszawy w centrum Piły. Patrol policji zauważył leżącego na środku ulicy mężczyznę. Mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 44-letniego mieszkańca Piły.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że na leżącego na jezdni mężczyznę najechał pojazd osobowy marki Citroen, którym kierował 30-letni mieszkaniec Piły – wyjaśnia Żaneta Kowalska, oficer prasowy pilskiej policji.

Kierowca został zatrzymany. Z nieoficjalnych informacji wynika, że tłumaczył się gęstą mgłą, przez którą miał w ogóle nie zauważyć, że przejechał po ciele osoby leżącej na ulicy. Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna leżał na środku jezdni.

- Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pile – informuje Kowalska.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d8k12jp

Podziel się opinią

Share
d8k12jp
d8k12jp
Więcej tematów