Trwa ładowanie...

Sąd zdecydował ws. zabójcy 18-latki

Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla Dawida J., mężczyzny podejrzanego o zabójstwo 18-latki - przekazał rzecznik Sądu Okręgowego w Szczecinie.

Sąd zdecydował ws. zabójcy 18-latkiSąd zdecydował ws. zabójcy 18-latkiŹródło: PAP, fot: Marcin Bielecki
d3w58ky

Budynek sądu, w którym odbyło się posiedzenie aresztowe, zostało szczelnie otoczone przez policję.

Poszukiwana od 24 maja 18-letnia Magdalena ze Świńca została znaleziona martwa w lesie. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że dziewczyna została zgwałcona, a następnie uduszona. Policja zatrzymała już podejrzanego. Jest nim 29-letni Dawid J. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, przyznał się do zarzucanego mu czynu.

- 18-letnia Magdalena M. zginęła przez uduszenie. Podejrzany o zabójstwo Dawid J. zawiózł ofiarę do lasu, gdzie dokonał zabójstwa, a następnie ukrył jej ciało przy korzeniach drzew, przykrywając liśćmi - powiedział w poniedziałek na konferencji Krzysztof Sierak.

d3w58ky

Zobacz też: deal z PiS? Jednoznaczna odpowiedź wicemarszałka Piotra Zgorzelskiego

Poszukiwania 18-letnia Magdy trwały od ubiegłego poniedziałku. Nastolatka wyjechała skuterem po zakupy z rodzinnej miejscowości Świniec (woj. zachodniopomorskie), po czym urwał się z nią kontakt. Koło sklepu znaleziono porzucony skuter.

W niedzielę wieczorem media poinformowały, że policja odnalazła ciało dziewczyny. Na zwłoki natrafiono w rejonie, w którym po raz ostatni logował się jej telefon.

Zobacz też:

Źródło: PAP

d3w58ky
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

d3w58ky
Więcej tematów