Trwa ładowanie...
d1ubwwc
Ryszard Petru zaprasza posłów PiS na marsz

Ryszard Petru zaprasza posłów PiS na marsz

- Zakładam, że w szeroko rozumianym PiS, nie tylko wśród posłów, ale senatorów, radnych, są ludzie, dla których 4 czerwca był ważną datą, i tych zapraszam. Zapraszam też tych wszystkich zwolenników PiS, którzy mają wątpliwości, że ta dobra zmiana jest taka dobra - stwierdził Ryszard Petru, mówiąc o sobotnich obchodach rocznicy wyborów z 1989 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1ubwwc

- Niech przyjdą również ci, którzy wierzą w PiS, ale uważają, że to jest wspólna data i że Polacy powinni być ponad podziałami. Niech przyjdą ci wszyscy, dla których patriotyzm jest ważnym elementem życia, ale patriotyzm taki pozytywny, nowoczesny, a nie agresywny, ksenofobiczny - dodał szef Nowoczesnej.

- Nie bójcie się Jarosława Kaczyńskiego, przyjdźcie na te marsze - apelował polityk. - Zawsze można włożyć czapkę i okulary. Wtedy nie wiadomo, kto przyszedł. To nie jest żart, tylko dobra porada dla niektórych posłów PiS, którzy nie wiedzą, jak dotrzeć na marsz - powiedział.

Petru podkreślił, że marsz w Warszawie jest na placu Bankowym, więc można na niego dojechać metrem. - Ci, którzy chcą uczestniczyć bardzo incognito, mogą nie wychodzić z metra. To też jest jakaś forma uczestnictwa. To znaczy z metra wyjść, tylko zostać w podziemiach - wyjaśnił.

d1ubwwc

Podziel się opinią

Share
d1ubwwc
d1ubwwc