Trwa ładowanie...

Ryszard Petru: nie popełnię błędu Donalda Tuska

• Lider Nowoczesnej w TVN24: nie popełnię błędu Donalda Tuska. Zawsze będę trzymał się programu, a nie poszerzał elektorat
• Petru podkreślił, że Tusk zdradził swój bazowy elektorat i dzięki temu powstała Nowoczesna

Share
Ryszard Petru: nie popełnię błędu Donalda Tuska
Źródło: PAP, fot: Paweł Supernak
d24rb0w

- Kiedy rosną nam sondaże, to obserwuję wściekły atak tzw. prawicy, która jest tak naprawdę socjalną prawicą. Nie popełnię błędu Donalda Tuska. Zawsze będę trzymał się programu, a nie poszerzał elektorat - powiedział w TVN24 Ryszard Petru.

Zdaniem lidera Nowoczesnej "Tusk zdradził swój bazowy elektorat i dzięki temu powstała Nowoczesna". - Lepiej utrzymywać swój program, tracąc w sondażach, niż dostosowywać się do tego, czego ludzie oczekują - podkreślił.

W ocenie Petru "solą Platformy" jest Grzegorz Schetyna. - Nie sądzę, aby istotnie ją zmienił. Nowoczesna jest dla Platformy konkurencją - powiedział.

Lider Nowoczesnej odniósł się także do ataków w sieci, których jest ofiarą. - Większość hejtu wobec mnie na portalach internetowych jest opłacana, przyzwyczaiłem się do tego, i kiedy widzę kolejny atak, to wiem, że jesteśmy silni i się boją - zaznaczył. - Kiedy się boją, to znaczy, że stanowimy zagrożenie dla Jarosława Kaczyńskiego - dodał Petru.

d24rb0w

Podziel się opinią

Share
d24rb0w
d24rb0w
Więcej tematów