Trwa ładowanie...
ycipk-2ir936

Ryinair rozdaje vouchery. Udobrucha wściekłych pasażerów?

„W ramach przeprosin – w związku z odwołaniem Państwa lotu, chcielibyśmy podarować Państwu voucher na następną podróż” – tak zaczyna się list od irlandzkiego przewoźnika, który otrzymują pasażerowie dotknięci falą odwołanych lotów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
130 tys. klientów Ryanaira otrzymało list z propozycją przyjęcia vouchera.
130 tys. klientów Ryanaira otrzymało list z propozycją przyjęcia vouchera. (iStock.com)
ycipk-2ir936

O akcji rozdawania voucherów informuje portal flyfree.pl. Jak widać Ryinair robi wszystko, by odzyskać zaufanie rozczarowanych pasażerów, którzy z powodu odwołanych lotów musieli zmienić swoje plany wyjazdowe.

Przewoźnik chce otrzeć łzy swoim klientom, proponując vouchery o wartości 40 EUR (172 zł). List z tą informacją, z podpisem szefa linii lotniczych, otrzymało 130 tys. pasażerów:

ycipk-2ir936

„Chcemy zrobić więcej niż jedynie przeprosić. Proszę przyjąć od nas voucher o wartości €40 zarówno dla Pana/Pani, jak i innych podróżnych w ramach Państwa rezerwacji (…). Pragnę jeszcze raz szczerze przeprosić, przykro mi, że dostarczyliśmy Państwu stresu.”

Aby wykorzystać prezent od Ryinaira wystarczy podczas rezerwacji na stronie internetowej wpisać odpowiedni kod. Z oferty można skorzystać do 20 marca 2018 r.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ir936

ycipk-2ir936
ycipk-2ir936