Trwa ładowanie...
ryanair

Ryinair rozdaje vouchery. Udobrucha wściekłych pasażerów?

„W ramach przeprosin – w związku z odwołaniem Państwa lotu, chcielibyśmy podarować Państwu voucher na następną podróż” – tak zaczyna się list od irlandzkiego przewoźnika, który otrzymują pasażerowie dotknięci falą odwołanych lotów.

Share
Ryinair rozdaje vouchery. Udobrucha wściekłych pasażerów?
Źródło: iStock.com
d4mpy8l

O akcji rozdawania voucherów informuje portal flyfree.pl. Jak widać Ryinair robi wszystko, by odzyskać zaufanie rozczarowanych pasażerów, którzy z powodu odwołanych lotów musieli zmienić swoje plany wyjazdowe.

Przewoźnik chce otrzeć łzy swoim klientom, proponując vouchery o wartości 40 EUR (172 zł). List z tą informacją, z podpisem szefa linii lotniczych, otrzymało 130 tys. pasażerów:

d4mpy8l

„Chcemy zrobić więcej niż jedynie przeprosić. Proszę przyjąć od nas voucher o wartości €40 zarówno dla Pana/Pani, jak i innych podróżnych w ramach Państwa rezerwacji (…). Pragnę jeszcze raz szczerze przeprosić, przykro mi, że dostarczyliśmy Państwu stresu.”

Aby wykorzystać prezent od Ryinaira wystarczy podczas rezerwacji na stronie internetowej wpisać odpowiedni kod. Z oferty można skorzystać do 20 marca 2018 r.

d4mpy8l

Podziel się opinią

Share
d4mpy8l
d4mpy8l
Więcej tematów