Trwa ładowanie...
d46pde0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rosyjskie samoloty wojskowe przechwycone w pobliżu Alaski

Amerykańskie samoloty bojowe przechwyciły w pobliżu Alaski sześć rosyjskich maszyn wojskowych - poinformowała w piątek agencja AFP, powołując się na amerykańskie władze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosyjskie samoloty wojskowe przechwycone w pobliżu Alaski
(PAP/EPA, Fot: MIKHAIL KLIMENTIEV)
d46pde0

Dwa rosyjskie myśliwce MIG-35 w towarzystwie dwóch samolotów-cystern i dwóch bombowców wleciały w pobliżu Alaski w strefę buforową przed amerykańską przestrzenią powietrzną, nie naruszając jednak tej ostatniej.

Nie doszło do żadnego incydentu, a rosyjskie maszyny opuściły obszar w pobliżu Alaski. - Było to pierwsze od wielu lat takie zdarzenie w tym rejonie - powiedział agencji AFP - zachowując anonimowość - przedstawiciel sił zbrojnych USA.

d46pde0

Podziel się opinią

Share

d46pde0

d46pde0
Więcej tematów