Trwa ładowanie...

Rodzina z Krapkowic gwałciła i molestowała trzy dziewczynki. Usłyszeli wysokie wyroki

Przed Sądem Okręgowym w Opolu skończył się proces ws. 36-letniej Katarzyny K., jej 47-letniego partnera Janusza Cz. i 62-letniego ojca kobiety Artura M. Wszyscy zostali skazani za znęcanie się i molestowanie dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Cała trójka w więzieniu spędzi od 17,5 do 18,5 lat.
Share
Sąd Okręgowy w Opolu wydał wyrok ws. pedofilskiej rodziny z Krapkowic
Sąd Okręgowy w Opolu wydał wyrok ws. pedofilskiej rodziny z KrapkowicŹródło: PAP, Fot: Aleksander Koźmiński
dfja1bu

Sprawa dotyczy wydarzeń, które miały miejsce w Krapkowicach w latach 2016-2018. Pod jednym dachem mieszkali 36-letnia Katarzyna K., jej 47-letni partner Janusz Cz. i 62-letni ojciec kobiety Artur M. Cała trójka molestowała i gwałciła trzy córki kobiety, które miały od 5 do 11 lat. Dochodziło do tego zazwyczaj podczas libacji alkoholowych. Sprawa wyszła na jaw, kiedy dziewczynki przewieziono do rodziny zastępczej.

W piątek przed Sądem Okręgowym w Opolu zapadł wyrok w sprawie - informuje portal nto.pl. Sąd uznał winę całej trójki oskarżonych. Matka i dziadek dziewczynek zostali skazani na 18,5 roku więzienia. Z kolei partner kobiety w więzieniu spędzi 17,5 roku. Skazani mają również zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi przez 10 lat po odbyciu kary.

Przeczytaj: Matka i jej konkubent bili i gwałcili dziewczynki. Przez dwa lata

Sąd orzekł również, że Katarzyna K., Janusz Cz. i Artur M. nie mogą się zbliżać do dzieci na odległość mniejszą niż 50 metrów. Oskarżeni mają również zapłacić pokrzywdzonym po 100 tys. zł. - Opinie lekarzy, relacje rodziny zastępczej i listy dzieci pozwoliły ustalić jakie obrzydliwe rzeczy działy się w tej rodzinie. Pani ciągle twierdzi, że była wspaniałą matką. Nie była pani - powiedział do 36-latki sędzia przy uzasadnieniu decyzji. Wyrok jest nieprawomocny.

dfja1bu

Przeczytaj również: Opole. Za haracze od prostytutek przed sąd. W grupie byli Polacy i Bułgarzy

Zobacz też: Magdalena Biejat odwołana z funkcji szefowej Komisji Rodziny. Będzie odwet w Senacie?

Źródło: nto.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfja1bu

Podziel się opinią

Share
dfja1bu
dfja1bu
Więcej tematów