Trwa ładowanie...
dosl3bg

Robert De Niro otworzy pięciogwiazdkowy hotel i restaurację w Warszawie. Będą dania światowej sławy mistrza kuchni

Zany aktor, Robert De Niro, otworzy pięciogwiazdkowy hotel i restaurację w Warszawie. Serwowane będą dania światowej sławy mistrza kuchni, Nobu Matsuhiry. Otwarcie zaplanowano na 2020 rok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert De Niro otworzy pięciogwiazdkowy hotel i restaurację w Warszawie. Będą dania światowej sławy mistrza kuchni
Robert De Niro otworzy pięciogwiazdkowy hotel i restaurację w Warszawie. Będą dania światowej sławy mistrza kuchni (Getty Images)
dosl3bg

Hotel i restauracja Nobu Hospitality powstaną w miejscu Hotelu Rialto przy ul. Wilczej w Warszawie, którego właścicielem jest spółka Tacit Investment. Budynek zaprojektowała polska firma Medusa.

- Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej - mówi Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Historia marki zaczęła się pod koniec lat 80. w Los Angeles, kiedy Robert De Niro wszedł do restauracji należącej do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Kilka lat później, wraz z producentem filmowym Meirem Teperem, otworzyli swoją pierwszą Restaurację Nobu na Manhattanie. Lokale oferujące wykwintne dania kuchni japońskiej w nowym wydaniu szybko zyskały uznanie nie tylko wśród największych gwiazd Hollywood, ale także klientów na całym świecie. Niezwykłą popularność zawdzięczają wyjątkowej atmosferze, doskonałym daniom i znakomitej obsłudze. Obecnie blisko 40 Restauracji Nobu na pięciu kontynentach odwiedza trzy miliony gości rocznie.

Otwarcie nowego hotelu Nobu Hospitality w Warszawie planowane jest na początek 2020 roku.

dosl3bg

Podziel się opinią

Share

dosl3bg

dosl3bg
Więcej tematów