Robert Biedroń w natarciu. Mocna riposta Romana Giertycha

Roman Giertych zareagował na słowa Roberta Biedronia, który nazwał opozycję "dziadostwem". Padły mocne słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roman Giertych odniósł się do słów Robert Biedronia na Twitterze
Roman Giertych odniósł się do słów Robert Biedronia na Twitterze (Agencja Gazeta, Fot: Jakub Włodek)
WP

Biedroń pytany był w TOK FM o nadchodzące wybory. Nie krył gorzkich przemyśleń na temat opozycji. - Wczoraj mówili mi we Wrocławiu, że PiS jest złe, a dziś mówią, że mam głosować na byłego polityka tej partii - komentował, odnosząc się do kandydata PO na prezydenta tego miasta Kazimierza Ujazdowskiego. Podkreślał, że "widzi, że ludzie nie mają na kogo głosować"; stwierdził też, że "jest przekonany, że powstanie trzecia siła polityczna, która odetnie całe to dziadostwo".

Wypowiedź prezydenta Słupska w ostrych słowach skomentował na Twitterze Roman Giertych. "Znowu Biedroń atakuje PO. Mam wrażenie, że cała skrajna lewica jest na usługach PiS" - napisał.

WP

Dylemat ws. wyborów

Prezydent Słupska pytany był także w TOK FM o nadchodzące wybory i o to, czy na pewno będzie walczyć o kolejną kadencję w tym mieście, czy być może będzie chciał wrócić do ogólnopolskiej polityki

- To nie jest prosta sprawa. Staję przed trudnym dylematem: dokończyć kadencję i potem realizować się na szczeblu ogólnopolskim, czy w ogóle nie kandydować - przyznał. Podkreślił, że opuszczenie Słupska potencjalnie oznaczałoby wejście do miasta komisarza PiS.

Zadeklarował zarazem, że "nie chce przeżyć kolejnej kadencji z PiS-em i zrobi wszystko, żeby tak się nie stało".

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Miller o PiS. "Łaska wyborców na pstrym koniu jeździ"

WP
WP