Trwa ładowanie...

Robert Biedroń: Partia Wiosna zarejestrowała komitet wyborczy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego

Robert Biedroń: Partia Wiosna rozpoczęła kampanię i zbiórkę podpisów pod listami. Biedroń chce zapoczątkować rewolucję, w kwestii frekwencji do Parlamentu Europejskiego.

Robert Biedroń: Partia Wiosna zarejestrowała komitet wyborczy przed wyborami do Parlamentu EuropejskiegoŹródło: PAP, fot: PIotr Wittman
d2z9qay
d2z9qay

Robert Biedroń – Wiosna zarejestrowała komitet wyborczy

Komitet wyborczy nowej partii byłego prezydenta Słupska został zarejestrowany pod nazwą Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia. Wiosna wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego i coraz śmielej rozbudowuje swoje struktury. Jak podkreślił Robert Biedroń, w każdym powiecie w kraju są już przedstawiciele nowego ugrupowania. Wiadomo, że w poniedziałek, 18 marca Wiosna zapoczątkowała już kampanię i rozpoczęła zbiórkę podpisów pod listami. Szefem sztabu wyborczego Wiosny będzie wiceprezes partii dr Marcin Anaszewicz, pełnomocnikiem wyborczym Gabriela Morawska-Stanecka, natomiast pełnomocnikiem finansowym, Monika Gotlibowska.

Robert Biedroń – Wiosna a wybory do Parlamentu Europejskiego

Biedroń zapewnił, że „Wiosna ludów” to nowa akcja, która zapoczątkuje prawdziwą rewolucję w kwestii frekwencji do PE, gdyż w wyborach weźmie udział 75% jej członków. Jego zdaniem Polski nie powinni reprezentować politycy, którzy nie znają języków, są mało pracowici oraz śpią na sali posiedzeń. Zaznaczył również, że spory toczone przez czołowe polskie partie polityczne nie mają nic wspólnego z dzisiejszą Europą, są jałowe i niedopasowane do potrzeb współczesnego świata. W sobotę, 23 marca 2019 zostaną przedstawione wszystkie „jedynki” w 13 okręgach wyborczych, a już we wtorek, 19 marca, będzie ujawniona jedna z twarzy kampanii. Najprawdopodobniej będzie nią Joanna Scheuring-Wielgus z Partii Teraz!.

d2z9qay
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z9qay
Więcej tematów