Trwa ładowanie...
d7tvs24

Rehabilitant z kliniki "Budzik" skazany. Molestował pacjentki

Sąd skazał Artura W. na 7 lat więzienia. 53-letni fizjoterapeuta ma też dożywotni zakaz wykonywania zawodu z małoletnimi. Śledczym tłumaczył, że dotykanie miejsc intymnych miało być elementem terapii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skazany mężczyzna ma zakaz zbliżania się do swoich ofiar
Skazany mężczyzna ma zakaz zbliżania się do swoich ofiar (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d7tvs24

Sąd Rejonowy Warszawa-Praga Południe uznał Artura W. winnego popełnienia 6 przestępstw na tle seksualnym. Chodzi o molestowania dzieci, w tym pacjentki, tworzenie i posiadania pornografii dziecięcej. Zarzuty dotyczyły lat 2014-2017.

Skazany fizjoterapeuta ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych na odległość 5 km przez 15 lat. Poza tym, sąd obciążył go kosztami postępowania w wysokości ponad 25 tys. zł. Wyrok jest nieprawomocny.

Jak poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś, wobec Artura W. nadal przebywa w areszcie.

d7tvs24

Fizjoterapeuta pracował w klinice "Budzik". Mężczyzna został zatrzymany w połowie maja po tym, jak jeden z rodziców zauważył, że jego córka jest bardzo zdenerwowana przed ćwiczeniami. - Rodzice zaczęli pytać dziecko, co się dzieje i ono za pomocą mrugnięć odpowiadało. Tak dowiedzieli się, że dzieje się coś złego – mówiła Wirtualnej Polsce założycielka kliniki Ewa Błaszczyk. Zapewniła też, że rodzice otrzymali "wszelką pomoc prawną i psychologiczną".

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o Jaruzelską. W studiu zapadła cisza

d7tvs24

Podziel się opinią

Share

d7tvs24

d7tvs24
Więcej tematów