Trwa ładowanie...
d2p2fud

Rafał Trzaskowski zgłosi na policję wszystkie groźby. Wcześniej miał popełnić błąd

Prezydent Warszawy stwierdził, że niepotrzebnie informował organy ścigania jedynie o części pogróżek. - Byłem tak uodporniony, że przestałem czytać te komentarze - tłumaczy. Ostatnio groźby miały się jednak nasilić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Trzaskowski zapowiedział, że powiadomi policję o wszystkich groźbach w stosunku do jego osoby
Rafał Trzaskowski zapowiedział, że powiadomi policję o wszystkich groźbach w stosunku do jego osoby (PAP, Fot: Piotr Nowak)
d2p2fud

Rafał Trzaskowski poinformował, że po śmierci Pawła Adamowicza ponownie zaczął otrzymywać pogróżki. Zapowiedział, że w piątek uda się na policję, gdzie zgłosi wszystkie z nich. Prezydent Warszawy przyznał na antenie TVN24, że wcześniej mówił jedynie o części, bo "było ich zbyt dużo".

- To był błąd. Byłem już tak uodporniony, że przestałem czytać te komentarze. Natomiast w ostatnich dniach pojawiły się inne: "ty będziesz następny". Uważam, że musimy wyciągnąć wniosek - dodał. Jednocześnie polityk PO zadeklarował "zero tolerancji dla mowy nienawiści". - Musimy dać od wszystkich sygnał, że nie ma na to zgody i hejterzy zastanowią się zanim zgłoszą groźby - kontynuował.

d2p2fud

Zdaniem Trzaskowskiego władze państwowe zaczęły poważniej podchodzić do tematu po zabójstwie prezydenta Gdańska. Wcześniej tego typu zagrożenia miały być "w dużej mierze kompletnie ignorowane". Jednym z przykładów ma być umorzenie śledztwa ws. wystawienia przez Młodzież Wszechpolską "politycznych aktów zgonów". Dotyczyły one 11 włodarzy miast, w tym Adamowicza.

Zobacz także: Pytanie o media po śmierci Pawła Adamowicza. Andrzej Duda tylko westchnął

Źródło: TVN24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2p2fud

Podziel się opinią

Share
d2p2fud
d2p2fud
Więcej tematów