Trwa ładowanie...
d2b3bkf

Radny PiS zdenerwował Pawłowicz. "Naucz się synu grać w zespole"

Choć Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki, to jednak znalazła chwilę, aby udzielić wychowawczej lekcji partyjnemu koledze. Szczeciński radny PiS Dariusz Matecki ogłosił, że startuje w wyborach do Sejmu. - Chcę wnieść coś od siebie - napisał. I to nie spodobało się Pawłowicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz skrytykowała radnego PiS Dariusza Mateckiego
Krystyna Pawłowicz skrytykowała radnego PiS Dariusza Mateckiego (PAP, Fot: Marcin Obara)
d2b3bkf

Dariusz Matecki w najbliższych wyborach spróbuje zmienić posadę radnego rady miasta w Szczecinie na stanowisko posła w Sejmie. Publiczne ogłosił to na Twitterze. - Chcę wnieść coś od siebie - napisał. - Będę publikować postulaty programowe - zapowiedział.

Radnego zaatakowała Krystyna Pawłowicz, której nie przypadł do gustu sposób, w jaki się wyraził. - Naucz się jeszcze synu grać w zespole - zagrzmiała. - (...) będziesz realizował przede wszystkim wspólny program polityczny, a nie jakiś własny, indywidualny. Zapoznaj się z tym wspólnym programem, wkrótce będzie przedstawiony i przedstawiaj go wyborcom, by głosowali na ciebie - upominała radnego.

d2b3bkf

Zdaniem Pawłowicz głosy na kandydata z list PiS-u, to głosy na program PiS-u. - Zamierzam przygotować serię wideo prezentującą najważniejsze osiągnięcia czterech lat rządów Zjednoczonej Prawicy w moim regionie - bronił się radny Matecki. - Jednak warto podkreślać swoje własne pomysły i czym chciałbym się w Sejmie zajmować - stwierdził.

Krystyna Pawłowicz nie zmieniła jednak swojego podejścia. Wciąż radziła młodemu politykowi, aby skupiać się na wspólnym programie, a nie własnych inicjatywach. - Zajmie się pan tym, co panu zostanie przydzielone, na przykład w komisjach - napisała. -.Tak to wygląda. Radziłabym skupić się na wspólnym programie PiS.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2b3bkf

Podziel się opinią

Share

d2b3bkf

d2b3bkf
d2b3bkf
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów