Qaqwqwrqw

Radiowóz dachował po zderzeniu. Ranni dwaj policjanci

Do wypadku doszło w Zabełkowie (woj. śląskie). Rozpędzony ford mondeo z dużą siłą uderzył w tył policyjnego radiowozu, który spadł z nasypu i dachował. Do szpitala trafili dwaj 24-letni policjanci. Jeden z nich ma wstrząśnienie mózgu. Jak informują lekarze, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radiowóz został całkowicie zniszczony
Radiowóz został całkowicie zniszczony (Policja Śląska)
Qaqwqwrqw

Do zderzenia doszło w piątek tuż przed północą na drodze krajowej nr 78 w Zabełkowie pod Raciborzem. Z ustaleń policji wynika, że 29-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, kierując fordem mondeo, uderzył w tył oznakowanego policyjnego radiowozu marki Kia Ceed.

- Mężczyzna jechał DK 78 od Chałupek w stronę Olzy. Najechał na tył radiowozu, kiedy policjant zwolnił, aby bezpiecznie skręcić w lewo. Nie wiadomo, dlaczego kierowca forda nie zauważył zwalniającego przed nim samochodu - informuje raciborska policja.

Źródło: Policja Śląska
Qaqwqwrqw

Czytaj także: Przerażające sceny w Paryżu

Kierowcy byli trzeźwi. Dwaj 24-letni policjanci z radiowozu trafili do szpitala. Jeden z nich ma wstrząśnienie mózgu, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca forda także został przebadany w szpitalu, ale jeszcze w nocy zwolniono go do domu.

Czytaj także: Pożar w Lambrecht. Tragiczne wieści w sprawie Polaków

Źródło: Policja Śląska

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw