Trwa ładowanie...
ycipk-32s9r6

Radiowóz dachował po zderzeniu. Ranni dwaj policjanci

Do wypadku doszło w Zabełkowie (woj. śląskie). Rozpędzony ford mondeo z dużą siłą uderzył w tył policyjnego radiowozu, który spadł z nasypu i dachował. Do szpitala trafili dwaj 24-letni policjanci. Jeden z nich ma wstrząśnienie mózgu. Jak informują lekarze, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radiowóz został całkowicie zniszczony
Radiowóz został całkowicie zniszczony (Policja Śląska)
ycipk-32s9r6

Do zderzenia doszło w piątek tuż przed północą na drodze krajowej nr 78 w Zabełkowie pod Raciborzem. Z ustaleń policji wynika, że 29-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, kierując fordem mondeo, uderzył w tył oznakowanego policyjnego radiowozu marki Kia Ceed.

- Mężczyzna jechał DK 78 od Chałupek w stronę Olzy. Najechał na tył radiowozu, kiedy policjant zwolnił, aby bezpiecznie skręcić w lewo. Nie wiadomo, dlaczego kierowca forda nie zauważył zwalniającego przed nim samochodu - informuje raciborska policja.

Źródło: Policja Śląska
ycipk-32s9r6

Czytaj także: Przerażające sceny w Paryżu

Kierowcy byli trzeźwi. Dwaj 24-letni policjanci z radiowozu trafili do szpitala. Jeden z nich ma wstrząśnienie mózgu, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca forda także został przebadany w szpitalu, ale jeszcze w nocy zwolniono go do domu.

Czytaj także: Pożar w Lambrecht. Tragiczne wieści w sprawie Polaków

Źródło: Policja Śląska

ycipk-32s9r6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32s9r6

ycipk-32s9r6
ycipk-32s9r6