Trwa ładowanie...
d476gwq

Pudzianowski dopinguje Beatę Szydło. "BRAWOOOOO!"

Po wczorajszej konferencji prasowej, Beata Szydło zyskała nowego fana. Mariusz Pudzianowski na swoim oficjalnym profilu gorąco wsparł polską premier w problematycznej kwestii przyjmowania uchodźców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Facebook.com)
d476gwq

We wtorek Mariusz Pudzianowski opublikował na Facebooku post, w którym odniósł się do wystąpienia Beaty Szydło podczas konferencji prasowej. Premier bardzo stanowczo wypowiedziała się na temat przyjmowania uchodźców, pomimo, że Rada Europejska zagroziła Polsce sankcjami.

"Nie ma w tej chwili możliwości, aby do Polski byli przyjmowani uchodźcy i na pewno nie zgodzimy się na narzucanie Polsce, ani innym krajom członkowskim jakichkolwiek przymusowych kwot" powiedziała Beata Szydło.

Te słowa zrobiły na sportowcu duże wrażenie. "Brawooo. Premier Beata Szydło wyraziła się wprost i jednoznacznie odnośnie przyjmowania islamskich imigrantów, bo takie jest podłe stanowisko Unii Europejskiej. Nie można pozwolić na to, by morderczy islam rozprzestrzeniał się na świecie. " - skomentował Mariusz Pudzianowski.

Na opublikowany kilka godzin temu post zareagowało nad 14 tysięcy użytkowników. W komentarzach wybuchła burzliwa dyskusja, większość internautów dołączyła się do słów wsparcia pod adresem premier Szydło (Każdy Polak jeszcze będzie dziękował Beatce, za te szczere i jakże prawdziwe słowa") oraz samego sportowca ("Niewielu celebrytów ma swoje twarde zdanie, które podzielam. Brawo za odwagę").
Są jednak też tacy, którym nie podoba się radykalne stanowisko polskiego strongmana. "To nie ludzie i ich wiara są winni tylko ludzie władzy ci którzy pchają tych małych do różnych głupot dla własnych ambicji i szkoda że mimo skończonych studiów tego nie pojmujesz" napisał jeden z internautów. Zarówno pochlebnych jak i krytycznych komentarzy przybywa z minuty na minutę. Jedno jest pewne - ta dyskusja szybko się nie skończy.

d476gwq

Podziel się opinią

Share

d476gwq

d476gwq
Więcej tematów