Trwa ładowanie...
d3quko3

Psary Polskie: uprowadzono 2-letniego Filipa

1 listopada zaginął 2-letni Filip. Chłopca uprowadził własny ojciec, który podczas umówionego spotkania, zabrał dziecko i odjechał z nim w nieznanym kierunku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
2-letni Filip
2-letni Filip (Archiwum prywatne)
d3quko3

Rodzice Filipa nie mieszkali razem. 1 listopada w godzinach popołudniowych ojciec odwiedził swojego syna w jego domu w miejscowości Psary Polskie.

- Po tym spotkaniu mężczyzna bez pozostawienia jakiejkolwiek informacji oddalił się z synem w nieznanym kierunku i do tej pory nie wiadomo, gdzie jest – wyjaśnia w rozmowie z WP.PL Krzysztof Szcześniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.

– Matka złożyła zawiadomienie o tzw. uprowadzeniu rodzicielskim. Mamy z nim do czynienia w momencie, gdy jedno z rodziców mających pełnię praw rodzicielskich, zabiera je bez porozumienia z drugim rodzicem – dodaje.

W dniu zaginięcia 2-letni Filip był ubrany w ciemnoniebieskie body, polarowe zielone spodnie dresowe z lampasami.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu chłopca proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Wrześni pod numerem telefonu 61 43 75 200 lub ogólnopolskim numerem 997.

d3quko3

Podziel się opinią

Share
d3quko3
d3quko3
Więcej tematów