Trwa ładowanie...
dy596wk

Przyniósł granat na komisariat w Boguszowie-Gorcach

Duże zaskoczenie policjantów w Boguszowie-Gorcach (woj. dolnośląskie) wywołał jeden z mieszkańców miejscowości. Przyszedł na komisariat z granatem znalezionym w lesie. Natychmiast zarządzono ewakuację w jednostce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna znalazł granat na leśnej drodze
Mężczyzna znalazł granat na leśnej drodze (iStock.com)
dy596wk

Mężczyzna oznajmił, że znalazł granat na leśnej drodze i nie wiedział, co z nim zrobić. Nie przyszło mu również do głowy, że zabranie ze sobą tego przedmiotu może być niebezpieczne dla niego i innych ludzi.

Wszystkie osoby przebywające na komisariacie zostały ewakuowane. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze z grupy minersko - pirotechnicznej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Ustalili, że znaleziony przez mężczyznę przedmiot to granat ręczny F-1 z czasów II wojny światowej. Znalezisko zabrał z komisariatu wojskowy patrol saperski z Głogowa.

- Przypominamy, że jeśli oddanie znalezionych rzeczy wiąże się - jak w tym przypadku - z zagrożeniem życia lub zdrowia, nie wolno ich ruszać. Należy zawiadomić policję o miejscu, w którym rzecz się znajduje - przestrzega komisarz Kamil Rynkiewicz z komendy miejskiej policji w Wałbrzychu.

dy596wk

Źródło: Policja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dy596wk

Podziel się opinią

Share

dy596wk

dy596wk
Więcej tematów