Trwa ładowanie...
d2puou9

Przełom ws. zabójstwa 23-latka z Krakowa. "To on zabił"

Krakowska policja ustaliła mężczyznę, podejrzewanego o zabójstwo 23-latka w krakowskiej dzielnicy Czyżyny. Prokuratura wydała za 24-letnim Kamilem Pułtorakiem list gończy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przełom ws. zabójstwa 23-latka z Krakowa. "To on zabił"
(WP.PL)
d2puou9

Atak miał miejsce 10 czerwca po południu na przejściu dla pieszych na ul. Marii Dąbrowskiej na os. Czyżyny. Według policji, śmierć 23-latka nie była przypadkowa. Dwóch mężczyzn oczekiwało na ofiarę. Po napadzie napastnicy uciekli.

Mężczyzna ugodzony kilka razy nożem w udo zmarł wieczorem tego samego dnia w szpitalu.

Policja poszukiwała sprawców, przesłuchując m.in. świadków i analizując zapisy monitoringu. Znaleziono także nóż, którego użył zabójca. Śledczy uważają, że za morderstwem stoi Kamil Pułtorak, 24-latek z okolic Wieliczki, który zameldowany w Krakowie. Mężczyzna jest średniej budowy ciała, ma 176-180 cm wzrostu i ciemne włosy.

   Policja
(Policja)

- Zebrany materiał dowodowy wskazuje, że mężczyzna zadał trzy ciosy nożem pokrzywdzonemu, w tym w tętnicę udową. Policja usiłowała zatrzymać tego mężczyznę, sprawdzała miejsca jego zamieszkania i inne, gdzie mógł przebywać, ale poszukiwania te zakończyły się negatywnie - powiedział Sebastian Gleń z małopolskiej policji.

To dlatego policjanci wystąpili z wnioskiem o wydanie przez prokuraturę listu gończego.

Źródło: RMF FM, PAP

d2puou9

Podziel się opinią

Share
d2puou9
d2puou9
Więcej tematów