Trwa ładowanie...
oszustwo

Przeklejała ceny na przewodnikach. Sędzia ze Szczecina usłyszała zarzuty

Wiesława B.-M. jest podejrzana o popełnienie o oszustwa - poinformowała w czwartek Prokuratura Krajowa. To sędzia Sądu Okręgowego w Szczecinie, która została przyłapana na oszustwie na równowartość... 30 złotych.

Share
Przeklejała ceny na przewodnikach. Sędzia ze Szczecina usłyszała zarzuty
Źródło: Agencja Gazeta
d27zqu0

W czerwcu 2017 r. Wiesława B.-M. została przyłapana na gorącym uczynku, gdy w supermarkecie przeklejała ceny z tańszych towarów na droższe, by mniej zapłacić za zakupy.

ZOBACZ WIDEO: Sędzia Zabłocki w Senacie: o wolnych sądach i wolnych wyborach pamiętać będą wolni ludzie

Wiesława B.-M. została natychmiast odsunięta od czynności służbowych. - Sędzia nie zaprzeczyła temu, co się wydarzyło. To bardzo przykra, hańbiąca sytuacja, która uderza w innych sędziów, którzy uczciwie wykonują ten zawód. Sędziowie, z którymi rozmawiałem, są zbulwersowani. Nie chcemy, żeby coś takiego jeszcze kiedyś się wydarzyło - mówił rzecznik Sądu Okręgowego w Szczecinie sędzia Michał Tomala.

Teraz Wiesła B.-M. usłyszała zarzuty ws. oszustwa. Było to możliwe po tym, jak prokurator wydziału spraw wewnętrznych Prokuratury Krajowej złożył wniosek o zezwolenie na pociągnięcie jej do odpowiedzialności karnej.

Przypomnijmy, że inny sędzia - Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu - zasłynął z podobnej sprawy.W 2006 roku próbował ukraść kiełbasę wartą 6 zł.

Źródło: Polsat News

d27zqu0

Podziel się opinią

Share
d27zqu0
d27zqu0
Więcej tematów