Trwa ładowanie...
d2f3l7a

Przegląd tygodników: najbardziej wpływowe Polki i tajemnice śmierci posła we "Wprost"

Najpopularniejsze tygodniki opinii w poniedziałek uraczą swoich czytelników zróżnicowaną tematyką. Przeczytamy m.in. o najbardziej wpływowych Polkach, ukrywanej fortunie Mateusza Morawieckiego i majątku Kwaśniewskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tygodniki wzięły pod lupę majątki Morawieckiego oraz Kwaśniewskich
Tygodniki wzięły pod lupę majątki Morawieckiego oraz Kwaśniewskich (WP.PL)
d2f3l7a

W najnowszym numerze "Wprost" poznamy wyniki rankingu najbardziej wpływowych Polek. Jak ujawnia tygodnik na swojej stronie internetowej, trzy pierwsze miejsca w plebiscycie zajęły Beata Szydło, Monika Olejnik oraz Elżbieta Jaworowicz. W tygodniku przeczytamy również m.in. o "tajemnicach śmierci posła Kukiz’15", w sprawie której zeznawał "jeden z najbogatszych Polaków".

   wprost.pl

"Newsweek" w tym tygodniu przyjrzy się majątkowi premiera Morawieckiego. Tomasz Lis twierdzi, że szef rządu "na chowaniu swoich milionów zna się doskonale". Według autorów tekstu, szef rządu "sprawnie żongluje" swoim majątkiem, którego znaczną część przepisał na żonę.

   newsweek.pl

"Do Rzeczy" zajmie się natomiast majątkiem Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Jak czytamy na stronie internetowej tygodnika, "prokuratura analizuje przepływy finansowe na kontach współpracowników oraz znajomych rodziny byłego prezydenta i wystąpi o kolejne dane bankowe". Przeczytamy także o kryzysie wokół nowelizacji ustawy o IPN.

   dorzeczy.pl

Tygodnik "Sieci" ujawni, "kto i w jaki sposób gra na rozbicie naszego sojuszu z Ameryką". W artykule „Orkiestra fake newsów” Marek Pyza i Marcin Wikło piszą o doniesieniach na temat notatki z polskiej ambasady w Waszyngtonie, dotyczącej rzekomych sankcji, jakim mają być poddane polskie władze w Stanach. W numerze również wywiad z Bronisławem Wildsteinem.

   wsieci.pl
d2f3l7a

Podziel się opinią

Share

d2f3l7a

d2f3l7a
Więcej tematów