Trwa ładowanie...
dkpa99a

Proste pytanie o Tuska ośmieszyło PiS

"Wielki problem rządu PiS z odp. na banalne pytanie o gratulacje dla D.Tuska." - napisał na Twitterze poseł PO Krzysztof Brejza. KRM nie wie jak odpowiedzieć na zapytanie o gratulacje dla Donalda Tuska.
Share
Proste pytanie o Tuska ośmieszyło PiS
Źródło: PAP/EPA, Fot: STEPHANIE LECOCQ
dkpa99a

"Zapytanie w sprawie gratulacji dla przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska" - taki tytuł nosi e-mail wysłany przez Krzysztofa Brejzę z Platformy Obywatelskiej wysłanego 23 marca 2017 roku do Beaty Szydło.

W e-mailu polityk napisał, że "kilka dni temu Polska odniosła olbrzymi sukces. Przewodniczącym Rady Europejskiej na kolejną kadencję został Donald Tusk". Brejza pyta w związku z tym, czy premier wystosowała w imieniu Rady Ministrów oficjalne gratulacje dla Donalda Tuska, a jeśli nie to kiedy to zrobi.

Na te pytania polityk otrzymał zaskakującą odpowiedź. Brejza napisał na Twitterze, że PiS ma problem z jego e-mailem, ponieważ otrzymał prolongatę terminu odpowiedzi na pytania, które w nim zadał. "Ciągle kalkulują, czy odpowiedzieć" - napisał w mediach społecznościowych.

Zamieścił też treść e-maila, którego otrzymał od sekretarza do spraw parlamentarnych w KRM. "Z upoważnienia Prezes Rady Ministrów zwracam się o przedlużenie terminu udzielenia odpowiedzi na zapytanie nr 2339 przesłane przez posła Krzysztofa Brejzę" - napisał Grzegorz Scheiber.

dkpa99a

Podziel się opinią

Share
dkpa99a
dkpa99a
Więcej tematów