Trwa ładowanie...

Prokuratura obala rewelacje "Brody" i Zbigniewa S. na temat Ziobry i Beaty Marczak

Zbigniew S. i Piotr K. ps. "Broda" publikowali zdjęcia mające skompromitować zastępcę prokuratora generalnego Beatę Marczuk. W rzeczywistości, co ustaliła prokuratura, na fotografiach była inna kobieta. Została przesłuchana przez śledczych

Share
Prokuratura obala rewelacje "Brody" i Zbigniewa S. na temat Ziobry i Beaty Marczak
Źródło: East News
d3e8azs

Według prokuratury kobieta ze zdjęć to jedna z dawnych ofiar Piotra K., ps. "Broda". W 2011 r. została ona przez niego oszukana i okradziona. Piotr K. wykradł również z jej komputera kompromitujące fotografie. Teraz po raz kolejny miała paść ofiarą gangstera oraz Zbigniewa S., który także rozpowszechniał te materiały.

Przypomnijmy, że na polecenie kieleckiej prokuratury zatrzymano także Zbigniewa S. Kontrowersyjny biznesmen fałszywymi materiałami próbował skompromitować także żonę ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Wcześniej nieprawdziwymi informacjami o charakterze obyczajowym próbował skompromitować wicepremiera Jarosława Gowina oraz prezydenta Andrzeja Dudę. Wśród stawianych mu zarzutów jest między innymi zarzut kierowania groźby śmierci pod adresem matki i dziecka Zbigniewa Ziobry.

"Broda" przebywa obecnie za granicą. Prokuratura prowadzi intensywne działania mające na celu jego ekstradycję do Polski.

d3e8azs

Zobacz też: Tomasz Grodzki działa wbrew rządowi. Adam Bielan: żenujące

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3e8azs

Podziel się opinią

Share
d3e8azs
d3e8azs
Więcej tematów