Trwa ładowanie...

Prof. Tomasz Nałęcz o aferze podsłuchowej: prezydent zwoła RBN

Jak to jest możliwe, że przynajmniej przez kilkanaście miesięcy, kilkadziesiąt osób było nagrywanych w różnych miejscach? Dlatego prezydent uważa, że trzeba o tej sprawie porozmawiać na forum Rady Bezpieczeństwa Narodowego, bo współczesne bezpieczeństwo, to także bezpieczeństwo wewnętrzne – powiedział prof. Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta w programie "Gość poranka” TVP Info.

Prof. Tomasz Nałęcz o aferze podsłuchowej: prezydent zwoła RBNŹródło: WP.PL, fot: Łukasz Szełemej
d1fl4by
d1fl4by

Prof. Nałęcz zaznaczył jednak, że technika zmienia formy wzajemnej komunikacji. – Jesteśmy teraz na granicy dwóch światów. Za dwa lub trzy pokolenia nie będzie podziału pomiędzy tym, co publiczne, a tym, co prywatne. Trzeba się do tego przyzwyczaić – zaznaczył Nałęcz.

Tygodnik "Wprost" upublicznił nagrania m.in. z rozmowy ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicz i prezesa NBP Marka Belki.

W poniedziałek upubliczniona została rozmowa szefa MSZ Radosława Sikorskiego i b. ministra finansów Jacka Rostowskiego. Sikorski mówił m.in., że "polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty". "Bull shit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom" - mówił szef MSZ.

Źródło: TVP Info, WP.PL

d1fl4by
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fl4by
Więcej tematów