Trwa ładowanie...
d1q2ljw

Próbował rozjechać samochodem mężczyznę. Jest w rękach policji

Zdarzenie miało miejsce w Lubaniu (woj. Dolnośląskie) w okolicach skrzyżowania ulic Dąbrowskiego i Polnej. Najpierw kierowca Mazdy nieomal doprowadził do zderzenia czołowego z BMW, następnie próbował rozjechać kierowcę BMW, gdy ten wysiadł zwrócić mu uwagę.

Share
d1q2ljw

Na wideo zamieszczonym w Internecie przez dolnośląską policję widać jak z samochodu marki BMW wysiada mężczyzna aby zwrócić uwagę kierowcy poruszającemu się czerwoną Mazdą. Gdy mężczyzna odwraca się, aby wrócić do swojego samochodu, pirat drogowy z Mazdy dwukrotnie najeżdża na niego, uderzając zderzakiem w nogi. Próbując uniknąć trzeciego uderzenia kierowca BMW wskakuje na próg swojego samochodu. W tym momencie sprawca uderza w jego drzwi, urywa je a następnie odjeżdża.

Policji szybko udało się zidentyfikować sprawdzę. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Lubina, notowany wcześniej za różnego rodzaju przestępstwa. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu teraz do pięciu lat pozbawienia wolności. Odpowie za narażenie innych osób na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, zniszczenie samochodu oraz posiadanie narkotyków. W momencie zatrzymania miał przy sobie marihuanę.

d1q2ljw

Podziel się opinią

Share
d1q2ljw
d1q2ljw
Więcej tematów