Trwa ładowanie...
dl290me

Prezydent Katowic Marcin Krupa zasłabł podczas sesji Rady Miasta. Wraca do pracy

Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia prezydenta Katowic. Marcin Krupa, który zasłabł podczas czwartkowej sesji Rady Miasta, jest już w domu. W poniedziałek planuje wrócić do pracy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Krupa jest prezydentem Katowic od 8 grudnia 2014 r.
Marcin Krupa jest prezydentem Katowic od 8 grudnia 2014 r. (East News)
dl290me

W czwartek Marcina Krupę, prezydenta Katowic z budynku Rady Miasta zabrała karetka. Trafił do szpitala z powodu zasłabnięcia. Uspokoił mieszkańców, publikując post na Facebooku.

"Serdecznie dziękuję za wszystkie wasze wyrazy troski, które od wczoraj otrzymałem telefonicznie, SMS-ami czy poprzez Facebooka. To dla mnie duże wsparcie - napisał w mediach społecznościowych Marcin Krupa. Prezydent Katowic dodał, że czuje się lepiej, odpoczywa w domu i w poniedziałek planuje wrócić do swoich obowiązków.

Zanim głos zabrał sam prezydent, do sprawy odniosło się biuro prasowe katowickiego magistratu. "W nawiązaniu do pytań mieszkańców Katowic i mediów informujemy, że prezydent Marcin Krupa poczuł się dzisiaj gorzej podczas sesji Rady Miasta. Obecnie czuje się lepiej i przechodzi badania. Prezydent prosił, by podziękować za wyrazy troski i wsparcia, które otrzymuje" - czytamy w komunikacie.

dl290me

Koalicja z Gowinem przeciwko PiS? Kidawa-Błońska komentuje

Przypomnijmy, że z powodu incydentu radni musieli przerwać sesję. Została ona później wznowiona. Na pytania radnych odpowiadali zastępcy prezydenta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dl290me

Podziel się opinią

Share

dl290me

dl290me
Więcej tematów