Trwa ładowanie...

Prezydent Katowic Marcin Krupa zasłabł podczas sesji Rady Miasta. Wraca do pracy

Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia prezydenta Katowic. Marcin Krupa, który zasłabł podczas czwartkowej sesji Rady Miasta, jest już w domu. W poniedziałek planuje wrócić do pracy.

Share
Prezydent Katowic Marcin Krupa zasłabł podczas sesji Rady Miasta. Wraca do pracy
Źródło: East News
d1h17d7

W czwartek Marcina Krupę, prezydenta Katowic z budynku Rady Miasta zabrała karetka. Trafił do szpitala z powodu zasłabnięcia. Uspokoił mieszkańców, publikując post na Facebooku.

"Serdecznie dziękuję za wszystkie wasze wyrazy troski, które od wczoraj otrzymałem telefonicznie, SMS-ami czy poprzez Facebooka. To dla mnie duże wsparcie - napisał w mediach społecznościowych Marcin Krupa. Prezydent Katowic dodał, że czuje się lepiej, odpoczywa w domu i w poniedziałek planuje wrócić do swoich obowiązków.

Zanim głos zabrał sam prezydent, do sprawy odniosło się biuro prasowe katowickiego magistratu. "W nawiązaniu do pytań mieszkańców Katowic i mediów informujemy, że prezydent Marcin Krupa poczuł się dzisiaj gorzej podczas sesji Rady Miasta. Obecnie czuje się lepiej i przechodzi badania. Prezydent prosił, by podziękować za wyrazy troski i wsparcia, które otrzymuje" - czytamy w komunikacie.

Koalicja z Gowinem przeciwko PiS? Kidawa-Błońska komentuje

Przypomnijmy, że z powodu incydentu radni musieli przerwać sesję. Została ona później wznowiona. Na pytania radnych odpowiadali zastępcy prezydenta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1h17d7

Podziel się opinią

Share
d1h17d7
d1h17d7
Więcej tematów