Trwa ładowanie...

Prezes znów na Wawelu. Towarzyszyli mu Morawiecki i Szydło

Jarosław Kaczyński co miesiąc przyjeżdża do Krakowa, by złożyć kwiaty na grobie pary prezydenckiej. W niedzielę oprócz prezesa na Wawelu obecni byli najważniejsi politycy PiS.
Share
Jarosław Kaczyński podczas styczniowej wizyty
Jarosław Kaczyński podczas styczniowej wizytyŹródło: PAP, Fot: Stanisław Rozpędzik
d4743l2

Oprócz prezesa w katedrze pojawił się również premier Mateusz Morawiecki. Jarosławowi Kaczyńskiemu towarzyszli też m.in: wicepremier Beata Szydło, minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, szef klubu PiS Ryszard Terlecki i wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

Jak co miesiąc przed katedrą na Wawelu pojawili się zwolennicy i przeciwny polskiego rządu. Obecni byli przedstawiciele Klubu Gazety Polskiej, którzy mieli ze sobą biało-czerwone flagi oraz odtwarzali pieśni patriotyczne. Towarzyszli im działacze ruchu Solidarni w Akcji skandujący takie hasła jak "będziesz siedział".

Warto przypomnieć, że każdego 18. dnia miesiąca Jarosław Kaczyński, w miesięcznicę pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich, przyjeżdża na Wawel. Prezes Prawa i Sprawiedliwości składa kwiaty na grobie pary prezydenckiej.

d4743l2

Zobacz także: Joanna Kluzik-Rostkowska o Antonim Macierewiczu. "Nie znam drugiego takiego przypadku"”

Źródłó: Onet.pl

d4743l2

Podziel się opinią

Share
d4743l2
d4743l2
Więcej tematów