Trwa ładowanie...

Prezes znów na Wawelu. Towarzyszyli mu Morawiecki i Szydło

Jarosław Kaczyński co miesiąc przyjeżdża do Krakowa, by złożyć kwiaty na grobie pary prezydenckiej. W niedzielę oprócz prezesa na Wawelu obecni byli najważniejsi politycy PiS.

Share
Prezes znów na Wawelu. Towarzyszyli mu Morawiecki i SzydłoŹródło: PAP, fot: Stanisław Rozpędzik
d21zkt0

Oprócz prezesa w katedrze pojawił się również premier Mateusz Morawiecki. Jarosławowi Kaczyńskiemu towarzyszli też m.in: wicepremier Beata Szydło, minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, szef klubu PiS Ryszard Terlecki i wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

Jak co miesiąc przed katedrą na Wawelu pojawili się zwolennicy i przeciwny polskiego rządu. Obecni byli przedstawiciele Klubu Gazety Polskiej, którzy mieli ze sobą biało-czerwone flagi oraz odtwarzali pieśni patriotyczne. Towarzyszli im działacze ruchu Solidarni w Akcji skandujący takie hasła jak "będziesz siedział".

Warto przypomnieć, że każdego 18. dnia miesiąca Jarosław Kaczyński, w miesięcznicę pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich, przyjeżdża na Wawel. Prezes Prawa i Sprawiedliwości składa kwiaty na grobie pary prezydenckiej.

Zobacz także: Joanna Kluzik-Rostkowska o Antonim Macierewiczu. "Nie znam drugiego takiego przypadku"”

Źródłó: Onet.pl

d21zkt0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21zkt0
d21zkt0
Więcej tematów