ycipk-43o10j

Prezes PiS Jarosław Kaczyński studiuje Narodowy Program Trzeźwości

Jarosław Kaczyński znowu zaskoczył. Na 78. posiedzenie Sejmu przyniósł sobie lekturę, w którą wczytywał się podczas głosowań. Tym razem nie była to jednak książka o ulubionych zwierzętach, ale "Narodowy Program Trzeźwości".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie pierwszy raz prezes PiS wziął do Sejmu lekturę
Nie pierwszy raz prezes PiS wziął do Sejmu lekturę (Forum, Fot: Mateusz Włodarczyk)
ycipk-43o10j

W listopadzie 2017 roku Jarosław Kaczyński zrobił wokół siebie dużo szumu. Media, również zagraniczne, rozpisywały się o tym, że podczas gdy inni posłowie dyskutowali o projektach ustaw o SN i KRS, zmianach ordynacji wyborczej czy handu w niedziele, prezes PiS czytał "Atlas kotów". Można domniemywać, że tę lekturę już skończył.

Nie chodzi tylko o czas, który minął od tamtej sytuacji. Przede wszystkim wiadomo już, że polityk zaczął czytać inną książkę.

Do parlamentu przyniósł "Narodowy Program Trzeźwości". Czytał go podczas 78. posiedzenia Sejmu.

ycipk-43o10j

O ile czytanie o kotach nie dziwiło, bo nie od dziś wiadomo, że Kaczyński jest ich wielkim fanem, to wybór lektury o trzeźwości w kontekście osoby prezesa PiS może zastanawiać.

Forum
Podziel się

Przypomnijmy, że poprzednio prezes wykorzystał sytuację do szczytnego celu. Słynny "Atlas kotów" przekazał na licytację. Książka trafiła do osoby, która zaproponowała za nią aż 25 300 złotych.

ycipk-43o10j

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-43o10j

ycipk-43o10j
ycipk-43o10j