Trwa ładowanie...

Prezes PiS: bawi mnie okrzyk "precz z dyktatorem"

Lider PiS spotkał się z działaczami tej partii na Podkarpaciu. Spotkanie było zamknięte dla mediów. Fragmenty jego wypowiedzi zamieszczono na kontach PiS i rzeczniczki partii Beaty Mazurek na Twitterze.

Share
Prezes PiS: bawi mnie okrzyk "precz z dyktatorem"
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
d27kakr

Kaczyński mówił nie tylko ważnych dla niego sprawach, ale i żartował. Mówił, że bawią go okrzyki "Precz z Kaczorem dyktatorem'. Jak stwierdził, gdyby choć w minimalnej części nim był to nikomu nie przyszłoby do głowy protestować.

Prezes PiS zapowiedział, że w partii zostanie przeprowadzona weryfikacja obecnych samorządowców. Jednocześnie zaznaczył, że "nikt kto był dobrym samorządowcem, nie poniesie strat z powodu zmian w ordynacji wyborczej". - Będziemy też szukać nowych kandydatów - dodał. W ocenie Kaczyńskiego, "zmiana ordynacji wyborczej jest niezbędna, aby ograniczyć do minimum możliwość fałszowania wyników".

d27kakr

W trakcie spotkania zapewnił zebranych, że "reforma edukacji jest reformą dobrze przygotowaną". Natomiast wprowadzanie reformy służby zdrowia uderzało "w grupy interesu", w związku z tym należy być przygotowanym na sprzeciw z ich strony.

- Naszym historycznym obowiązkiem wobec Polski jest zmiana postkomunistycznego systemu. Możemy sprawić, żeby Polska była lepsza i pchnąć ją do przodu ku rozwojowi - mówił prezes. - Będziemy atakowani, ale jeśli się zmobilizujemy do ciężkiej pracy, to mamy duże szanse na zwycięstwo - dodał.

Prezes Kaczyński zapowiedział, że na zakończenie spotkań ze strukturami regionalnymi PiS planuje odwiedzenie wszystkich miast, gdzie są siedziby okręgów wyborczych oraz dawne miasta wojewódzkie. - Nastąpi to najprawdopodobniej na wiosnę - dodał Sobolewski.

d27kakr

Podziel się opinią

Share
d27kakr
d27kakr
Więcej tematów