Trwa ładowanie...
d3u1z5d

Pracownicy kościoła gwałcili parafianki. To ojciec i syn

Obaj mężczyźni pracowali w kościele baptystów na przedmieściach teksańskiego miasta Dallas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pracownicy kościoła gwałcili parafianki. To ojciec i syn
(Dallas County Sheriff's Department)
d3u1z5d

*65-letni Larry Allen Winn odpowie za zgwałcenie 16-letniej dziewczyny. *Jego 33-letni syn Steven został zatrzymany za sześć przypadków ataków seksualnych na osoby niepełnoletnie. Policja przypuszcza, że po nagłośnieniu sprawy zgłoszą się kolejne ofiary – informuje Daily Mail.

*Wszystkie ataki miały związek z pracą mężczyzn. *Larry Winn był kierowcą, który zajmował się przewożeniem dzieci autobusem. Woził je do kościoła oraz do szkółki niedzielnej. Jego syn był natomiast asystentem pastora. Śledczy podkreślają, że pełnił tę rolę jako wolontariusz.

*Steven Winn przez rok utrzymywał relację seksualną z niepełnoletnią. *Ofiarą jest 15-letnia uczennica przykościelnej szkoły. Jest oskarżony także o trzy ataki seksualne w sąsiednim hrabstwie. Jedna z parafianek twierdzi natomiast starszego z Winnów o zgwałcenie jej, gdy miała 16 lat.

d3u1z5d

Zobacz także: Rodzice oburzeni postawą nauczycielki. Zobaczyli, co dzieje się w szkole.

Mężczyźni mieli na co dzień kontakt z niepełnoletnimi. Zdaniem śledczych mogli przez wiele lat dopuszczać się ataków seksualnych na dzieci. Zgłoszone sprawy to dopiero wierzchołek góry lodowej, policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą ustalić kolejne ofiary.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3u1z5d

Podziel się opinią

Share

d3u1z5d

d3u1z5d
Więcej tematów