Trwa ładowanie...
d17deks

Pozwolenie Jarosława Kaczyńskiego niezbędne? Wymowne wideo z gabinetu marszałka Sejmu

Kancelaria Sejmu opublikowała film, na którym szef Prawa i Sprawiedliwości wita się z premierem Węgier Viktorem Orbanem. Co wydarzyło się później? Czujni internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół. Według użytkowników jest symboliczny. - Sami robią z siebie podnóżki prezesa, a potem się dziwią - komentują.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W piątek lider PiS Jarosław Kaczyński i marszałek Sejmu Marek Kuchciński spotkali się z premierem Węgier Viktorem Orbanem
W piątek lider PiS Jarosław Kaczyński i marszałek Sejmu Marek Kuchciński spotkali się z premierem Węgier Viktorem Orbanem (PAP, Fot: Paweł Supernak)
d17deks

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zna swoje miejsce - taki wniosek można wyciągnąć z filmu opublikowanego przez Kancelarię Premiera. Wideo szybko znalazło się w mediach społecznościowych, a pod nim pojawiło się sporo komentarzy.

Wyłania się z nich jeden obraz: to Kaczyński jest pierwszą osobą w państwie, a pozostali go słuchają.

Na filmie widać, jak marszałek Sejmu stoi za prezesem PiS i cierpliwie czeka na jego znak. Kuchciński wita się z premierem Węgier dopiero po pozwoleniu Kaczyńskiego.

Zobacz też: Owacja w Sejmie dla Jarosława Kaczyńskiego

PiS swoje, internauci swoje

Po spotkaniu Kaczyńskiego z Orbanem Ryszard Terlecki ocenił na Twitterze, że "współpraca Polski i Węgier, to nadzieja na lepszą przyszłość dla całej Europy". Internauci wydają się jednak bardziej zainteresowani sceną przywitania premiera Węgier przez marszałka Sejmu. Wtyd, żałosne, śmeichu warte - oceniają.

Źródło: Twitter/WP

d17deks

Podziel się opinią

Share

d17deks

d17deks
Więcej tematów