Trwa ładowanie...
dycwj3j

Poznańska policja szuka mężczyzny, który napastował kobietę. Widziałeś go?

Opublikowano nagranie z monitoringu oraz portret pamięciowy mężczyzny, który dopuścił się przestępstwa o charakterze seksualnym na zaczepionej przez siebie kobiecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznańska policja szuka mężczyzny, który napastował kobietę. Widziałeś go?
(KWP w Poznaniu)
dycwj3j

Do zdarzenia doszło wczesnym rankiem (około godz. 5) 27 czerwca na ul. Połabskiej w rejonie pawilonów na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Policja jednak dopiero teraz opublikowała nagranie z monitoringu oraz portret pamięciowy sprawcy.

- Mężczyzna widoczny na nagraniu zaczepił kobietę, namawiał ją do kontaktu seksualnego i miał dopuścić się przestępstwa o charakterze seksualnym – relacjonuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań – Stare Miasto. Funkcjonariusze apelują o pomoc w ustaleniu sprawcy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie pamięciowym oraz nagraniu z monitoringu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają podejrzanego proszone są o kontakt z komisariatem policji Poznań Północ pod numerami czynnymi całą dobę: 61 84-146-11 lub 997. Policjanci zapewniają pełną anonimowość.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dycwj3j

Podziel się opinią

Share
dycwj3j
dycwj3j
Więcej tematów