Trwa ładowanie...

Poznańska policja szuka mężczyzny, który napastował kobietę. Widziałeś go?

Opublikowano nagranie z monitoringu oraz portret pamięciowy mężczyzny, który dopuścił się przestępstwa o charakterze seksualnym na zaczepionej przez siebie kobiecie.

Share
Poznańska policja szuka mężczyzny, który napastował kobietę. Widziałeś go?
Źródło: KWP w Poznaniu
d2376p4

Do zdarzenia doszło wczesnym rankiem (około godz. 5) 27 czerwca na ul. Połabskiej w rejonie pawilonów na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Policja jednak dopiero teraz opublikowała nagranie z monitoringu oraz portret pamięciowy sprawcy.

- Mężczyzna widoczny na nagraniu zaczepił kobietę, namawiał ją do kontaktu seksualnego i miał dopuścić się przestępstwa o charakterze seksualnym – relacjonuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

d2376p4

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań – Stare Miasto. Funkcjonariusze apelują o pomoc w ustaleniu sprawcy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie pamięciowym oraz nagraniu z monitoringu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają podejrzanego proszone są o kontakt z komisariatem policji Poznań Północ pod numerami czynnymi całą dobę: 61 84-146-11 lub 997. Policjanci zapewniają pełną anonimowość.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2376p4

Podziel się opinią

Share
d2376p4
d2376p4
Więcej tematów