Trwa ładowanie...

Pożar w Sosnowcu. Nie żyją trzy osoby

Trzy osoby zginęły w wyniku pożaru domu w Sosnowcu. Około północy ogień w oknach jednorodzinnego budynku przy ul. Struga zauważyli sąsiedzi.

Share
Pożar w Sosnowcu. Nie żyją trzy osoby
Źródło: WP.PL, fot: Wojciech Nieśpiałowski
d4f35dq

Na miejsce już po trzech minutach dotarli strażacy, którzy wracali z innej akcji. - Było bardzo duże zadymienie. Ze środka wynieśliśmy kobietę i dwóch mężczyzn. Byli nieprzytomni. Niestety lekarzom z pogotowia nie udało się ich uratować - mówi Wirtualnej Polsce mł. bryg. Patrycjusz Fudała, zastępca komendanta sosnowieckiej straży pożarnej.

Ofiarami pożaru są 50-letnia kobieta oraz mężczyźni w wieku 45 i 57 lat. Prawdopodobnie wszyscy zginęli w czasie snu z powodu zaczadzenia. - Znaleźliśmy ich bowiem w innej część domu niż ten, który zajął ogień - wyjaśnia Fudała.

Dodaje, że przyczyny pożaru nie są znane. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja.

d4f35dq

- Jest za wcześnie na stawianie hipotez. Na miejscu pracują biegli z zakresu pożarnictwa. Prokurator zarządził sekcję zwłok - mówi Wirtualnej Polsce podinspektor Dariusz Panas z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Dodaje, że nieznana jest tożsamość kobiety, która zginęła w pożarze. Jeden z mężczyzn to właściciel domu, a drugi to lokator, wynajmujący tam pokój.

Zobacz również: Pożar w Nysie, nie żyją trzy osoby

d4f35dq

Podziel się opinią

Share
d4f35dq
d4f35dq
Więcej tematów