Trwa ładowanie...
d28t3ci
drogi

"Powinno się ich traktować jak potencjalnych morderców!". Do sieci trafiło nagranie z przejścia dla pieszych

Kamerka samochodowa zarejestrowała bardzo niebezpieczną sytuację, do której doszło na drodze w Chorzowie. Rozpędzony kierowca nie zatrzymał się na czerwonym świetle i z impetem wjechał na pasy, przez które już przechodzili piesi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nagranie z przejścia dla pieszych w Chorzowie. (Youtube.com)
d28t3ci

Autor filmu twierdzi, że do zdarzenia doszło 18 grudnia w okolicach godziny 14 na ulicy Katowickiej. Samochód, w którym umieszczona była kamerka, dojechał do przejścia dla pieszych i zatrzymał się. Na pasy weszły dwie kobiety. Nagle zza stających pojazdów wyjechało rozpędzone audi. Kierowca nawet nie zwolnił, mimo czerwonego światła.

Przerażone kobiety natychmiast się zatrzymały. Ruszyły dopiero po chwili.

Z komentarzy widocznych pod nagraniem wynika, że internauci starali się odczytać tablice rejestracyjne. Niestety bezskutecznie. "Takich gnoi powinno się traktować jak potencjalnych morderców. W zasadzie wszystko się zgadza. Bo jeśli ktoś z taką prędkością zbliża się do przejścia, w dodatku na czerwonym, i mimo to je przejeżdża, to nie ma żadnego wytłumaczenia, że nie widział, czy się zamyślił. To planowanie morderstwa, nie zabójstwo" - napisał jeden z internautów.

d28t3ci

Podziel się opinią

Share

d28t3ci

d28t3ci
Więcej tematów