Trwa ładowanie...
d1eckxx

Postępowania w sprawie wypadków MON przeciągane? Zaskakujące ustalenia dziennikarzy

- Wciąż czekamy na pierwszą opinię biegłego - informuje Prokuratura Rejonowa w Poznaniu. To odpowiedź na pytanie dotyczące stanu postępowania w sprawie wypadku kolumny rządowej MON pod Toruniem. Wypadek miał miejsce w styczniu tego roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Postępowania w sprawie wypadków MON przeciągane? Zaskakujące ustalenia dziennikarzy
(PAP)
d1eckxx

Ślamazarnym postępowaniom postanowił przyjrzeć się "Fakt". Dziennikarze tabloidu sprawdzili, na jakim etapie są śledztwa w sprawie głośnych wypadków kolumn rządowych. Okazuje się, źe tempo postępowań jest co najmniej zastanawiające. Gdy reporterzy skontaktowali się z poznańską prokuraturą, usłyszeli że ta wciąż nie dysponuje pierwszą opinią biegłego. Mimo, że od wypadku z udziałem Antoniego Macierewicza minęło już pół roku.

Nie inaczej wyglądają postępy przy innych kraksach rządowych limuzyn. W przypadku wypadku sprzed półtora roku, w którym brał udział samochód z prezydentem Andrzejem Dudą, dziennikarze usłyszeli jedynie, że śledztwo jest tajne. Postępowanie w sprawie wypadku z udziałem Beaty Szydło miało zakończyć się 10 sierpnia. Już wiadomo jednak, że tak się nie stanie. Instytut Ekspertyz Sądowych nie wydał jeszcze opinii dotyczącej rekonstrukcji wypadku.

Zobacz też: Wypadek kolumny rządowej z Beatą Szydło na pokładzie

d1eckxx

Podziel się opinią

Share
d1eckxx
d1eckxx
Więcej tematów