Trwa ładowanie...
dfogxb4
Posłanki poszły na zakupy, komentatorzy się pokłócili. "Pawłowicz ma jeszcze schizofrenię"

Posłanki poszły na zakupy, komentatorzy się pokłócili. "Pawłowicz ma jeszcze schizofrenię"

Wspólne zakupy posłanek Nowoczesnej i Prawa i Sprawiedliwości podzieliły komentatorów WP. Sławomir Sierakowski z "Krytyki politycznej" zaatakował Krystynę Pawłowicz, mówiąc, że ma ona schizofrenię. Broniła jej Kamila Baranowska z "Do Rzeczy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dfogxb4

To były prawdziwe zakupy ponad podziałami. Posłanki polskiego parlamentu - Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej, Krystyna Pawłowicz z PiS, Andżelika Możdżanowska z PSL i Barbara Chrobak z Kukiz'15 - poleciały na Global Summit of Women do Tokio.

Zwykle bardzo krytyczna wobec opozycji poseł Pawłowicz zdecydowała się zakupić pamiątki z podróży w towarzystwie posłanki opozycyjnej partii. Zdjęcia posłanek opublikował "Fakt".

O wspólne zakupy zwaśnionych pań pokłócili się komentatorzy Telewizji WP.

dfogxb4

- Pani poseł Pawłowicz poza licznymi problemami psychicznymi ma jeszcze schizofrenię jak widać - ocenił Sławomir Sierakowski z "Krytyki Politycznej".

- Ja bym jednak apelowała byśmy nie używali takiego języka. Panie redaktorze, nie używajmy tego typu języka, że ktoś ma chorobę psychiczną - mówiła Kamila Baranowska z "Do Rzeczy".

Sierakowski bronił jednak swojego stanowiska, a także posłanki Nowoczesnej. - Nie przypominam sobie, aby poseł Katarzyna Lubnauer wyzywała w wpisach facebookowych od lewactwa - zarzucił.

Lubnauer tłumaczyła, że pomagała Pawłowicz w kwestiach językowych.

- Zachowała się elegancko. Przecież to nie Lubnauer jest znana ze skrajnych wypowiedzi - dodał.

dfogxb4

- Ja apeluję do lewicy o większą tolerancję i nie określanie innych ludzi, o innych pogląda jako chorych psychicznie - odpowiadała Kamila Baranowska.

Źródło: Telewizja WP

dfogxb4

Podziel się opinią

Share

dfogxb4

dfogxb4
Więcej tematów