Trwa ładowanie...
d3x1ot0

Portal Fronda.pl ogłasza bojkot sieci sklepów Biedronka

Portal Fronda.pl ogłasza bojkot sieci sklepów Biedronka. Powodem jest dziecięca książka "Mały słownik ważnych pojęć", która według Fronda.pl promuje homoseksualizm. Właściciel Biedronki, spółka Jeronimo Martins odrzuca te oskarżenia. "Jesteśmy siecią handlową i nie jest naszą rolą propagowanie lub polemika z ideologiami. Stanowczo odrzucamy takie zarzuty." – odpowiada firma.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Portal Fronda.pl ogłasza bojkot sieci sklepów Biedronka
(Internet)
d3x1ot0

"W sklepach Biedronka sprzedawane są książeczki dla dzieci pod tytułem „Mały słownik ważnych pojęć”. Brzmi niewinnie, ale to tylko pozory. Publikacja ta wpisuje się w promocję homoseksualizmu. Dlatego wzywamy do bojkotu sieci sklepów Biedronka do momentu usunięcia książki ze sprzedaży." - czytamy na Fronda.pl

"Nasze dzieci mogą przeczytać w książce, że homoseksualiści to ludzie czujący pociąg do osób tej samej płci. I widzą zdjęcie uśmiechniętych lesbijek z pieskiem. Wyżej, nad hasłem homoseksualista widnieje hasło homofob, czyli „ktoś, kto nie lubi homoseksualistów”. I oczywiście zdjęcie wściekłego mężczyzny o czerwonej twarzy, który ma zaciśnięte pięści i patrzy z nienawiścią na spacerujące lesbijki." - czytamy dalej.

Biedronka odpowiada

d3x1ot0

"Podobnie jak w przypadku innych książek, zakładamy, że ostateczny wybór, dokonywany według swoich potrzeb i w zgodzie ze swoimi poglądami, należy do kupującego. Jesteśmy siecią handlową i nie jest naszą rolą propagowanie lub polemika z ideologiami. Stanowczo odrzucamy takie zarzuty. (...) Zwracamy się o nieprzypisywanie nam motywacji i celów, które nie mają nic wspólnego z naszą podstawową działalnością, jaką jest handel."

Zobacz również: Udawali gejów w Moskwie

d3x1ot0

Podziel się opinią

Share
d3x1ot0
d3x1ot0
Więcej tematów