Trwa ładowanie...
d2icbha

Poręba wystartuje jako niezależny kandydat do SenatuBogdan Poręba (na pierwszym planie) (PAP/Przemek Wierzchowski)
Bohdan Poręba - reżyser i członek Stronnictwa Narodowego - wystartuje w wyborach do Senatu jako kandydat niezależny i utworzy własny komitet wyborczy w okręgu konińskim.

d2icbha
d2icbha

Poręba poinformował o swojej decyzji na wtorkowej konferencji prasowej. W poniedziałek lider PSL Jarosław Kalinowski zapowiedział, że Poręba, który miał startować z list PSL, nie będzie kandydatem ludowców.

Poręba oświadczył, że dla dobra sprawy zdecydował się ustąpić z list kandydatów PSL. Nie chcąc zawieść elektoratu z okręgu wyborczego Konin (...) decyduję się wystąpić jako niezależny kandydat do Senatu i utworzyć własny komitet wyborczy na terenie okręgu 36 - czytamy w oświadczeniu Poręby.

Jego zdaniem, przyczyną ataków mediów na jego osobę stał się Ryszard Bugaj. Bugaj stał się jak gdyby przyczyną ataków, czy też medium, które wywołało te ataki - mówił Poręba.

Poręba wyraził też przekonanie, że dla dobra sprawy byłoby dobrze, gdyby Bugaj chcąc uratować PSL, przed jakąś jego dwoistością, po prostu wyciągnął podobne wnioski do moich i ustąpił z list. (aw)

d2icbha
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2icbha
Więcej tematów