Trwa ładowanie...
d2u3jk8
d2u3jk8
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ponad milion ludzi w regionie Waszyngtonu bez prądu

Gwałtowne burze, jakie nawiedziły amerykańskie stany Maryland i Wirginia w piątek wieczorem czasu lokalnego, przerwały dostawy prądu dla ponad miliona ludzi w regionie Waszyngtonu - poinformował na swej stronie internetowej dziennik "Washington Post".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2u3jk8

Prędkość wiatru przekraczała 100 kilometrów na godzinę, towarzyszyły mu pioruny i gradobicie. Żywioł łamał gałęzie i drzewa, wystąpiły zakłócenia w ruchu drogowym.

Według gazety, może minąć kilka dni, zanim wszyscy odbiorcy elektryczności odzyskają dostęp do sieci. Wiele znękanych upałami osób musi się pogodzić z unieruchomieniem urządzeń klimatyzacyjnych.

W ostatnich dniach na wschodnim wybrzeżu USA temperatury przekraczały 40 stopni Celsjusza, a w ciągu obecnego weekendu w regionie Waszyngtonu ma być jeszcze cieplej.

d2u3jk8

Podziel się opinią

Share

d2u3jk8

d2u3jk8
Więcej tematów