Trwa ładowanie...

Pomóż policji z Poznania ustalić tożsamość mężczyzny, który ma amnezję

Policjanci z Poznania ustalają tożsamość mężczyzny, który 1 marca przyjechał pociągiem do Poznania. Nie potrafi podać swoich danych personalnych, nie wie też, dlaczego przyjechał do Poznania. Osoby, który mogą pomóc w identyfikacji prosimy o kontakt z policją.
Share
Pomóż policji z Poznania ustalić tożsamość mężczyzny, który ma amnezję
Fot: kwp poznań
d38zhze

Komisariat Policji Poznań-Targi próbuje ustalić tożsamość mężczyzny, który 3 marca został przewieziony do Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia z siedzibą w Poznaniu, gdzie był hospitalizowany. Mężczyzna nie potrafił podać swoich danych personalnych. Pamiętał, że w nocy z czwartku na piątek 27/28 lutego 2014 roku obudził się w pociągu jadącym do Warszawy. Nie potrafił podać nazwy miejscowości, w jakiej się obudził, skąd jechał, nie wiedział co się z nim stało i kim jest. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Wysiadł na stacji Warszawa Centrum i cały dzień spędził w stolicy.

Nie wiedział dlaczego za ostatnie pieniądze kupił bilet do Poznania i przyjechał pociągiem 1 marca między godz. 8.00-9.00 i wysiadł na dworcu głównym. Pamiętał, że pracuje przy remontach, nie je mięsa i jest bardzo religijny, wierzy w Boga. 10 marca trafił do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie.

Rysopis: wiek ok. 50-60 lat, wzrost ok. 170 cm, oczy kolory niebieskiego, włosy średniej długości koloru siwego, siwe wąsy i broda. Ubrany był w sweter koloru granatowego z białym pasem na wysokości klatki piersiowej, spodnie koloru czarnego, buty czarne typu mokasyny. Miał przy sobie podręczną koloru brązowego, na szyi nosi krzyż wykonany z patyków.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Targi pod nr tel. 061-841-26-11, 061-841-26-12 lub 997.

d38zhze

Podziel się opinią

Share
d38zhze
d38zhze
Więcej tematów