Trwa ładowanie...

Pomorze. Korki na A1. Utrudnienia przy wjeździe do Gdańska i na Hel

Kilkukilometrowe zatory tworzą na autostradzie A1, na zjeździe z tej drogi w Rusocinie w kierunku Gdańska. Korki są też na obwodnicy Trójmiasta i na drogach dojazdowych na Półwysep Helski.
Share
Pomorze. Korki na autostradzie A1 w okolicach Gdańska
Pomorze. Korki na autostradzie A1 w okolicach GdańskaŹródło: East News, Fot: Wojciech Stróżyk
d2mog0t

O utrudnieniach informuje operator autostrady A1 - firma Gdańsk Transport Company. Korek, który utworzył się na zjeździe do Gdańska wczesnym popołudniem miał 6 kilometrów.

Czas oczekiwania na przejazd przez bramki zjazdowe wynosi ponad 15 minut. Służby drogowe aktualizują czas oczekiwania i natężenie ruchu, jednak kierowcy muszę być przygotowani na utrudnienia i wykazywać się cierpliwością.

d2mog0t

Długa kolejka samochodów ustawia się również na obwodnicy Trójmiasta. Korki są też na prowadzących na Półwysep Helski drogach dojazdowych nr 215 i 216. Lokalne media podały, że najbardziej zatłoczony jest fragment trasy między Celbowem a Władysławowem.

W sobotę w Gdańsku rozpoczyna się 759. Jarmark św. Dominika. Od tego dnia do 18 sierpnia, goście imprezy będą mogli robić zakupy w 750 kramach rozstawionych na 19 ulicach historycznego centrum Gdańska. Niewykluczone, że to z tego względu ruch w Trójmieście może być większy, niż w minione weekendy wakacji.

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jan Ołdakowski pod wrażeniem akcji WP. Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza do udziału w niej

Źródło: Radio Gdańsk

d2mog0t

Podziel się opinią

Share
d2mog0t
d2mog0t
Więcej tematów