Trwa ładowanie...
d2u3eqy

Pomorskie. Złodziej uciekał przed policją po linie z prześcieradeł. Sprytny plan jednak się nie powiódł

Złodziej ze Starogardu Gdańskiego chciał uniknąć odpowiedzialności karnej i wymyślił sprytny plan ucieczki. Związał prześcieradła i koce, tworząc z nich linę. Po niej chciał chciał czmychnąć przez okno policjantom. Niestety, funkcjonariusze przechytrzyli złodzieja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drobny złodziej uciekał przez okno przed policją
Drobny złodziej uciekał przez okno przed policją (KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU)
d2u3eqy

Trzeba dodać, że plan był dość odważny. 32- letni mężczyzna w ramach ucieczki musiał pokonać po linie splecionej z koców i prześcieradeł aż cztery piętra. Sporo czasu musiało zając same wiązanie materiałów. Cała sytuacja miała miejsce w środę.

Gdy policja zapukała do drzwi, mężczyzna już zdążył zarzucić przez okno linę i powoli zaczął się po niej spuszczać. Plan nie był jednak tak doskonały, jak mogłoby się to wydawać. Policja ze Starogardu Gdańskiego zatrzymała złodzieja.

   Policja
(Policja)

Mężczyzna był ścigany za drobne, choć liczne kradzieże. Do przestępstw których się dopuścił należało także m.in. posługiwanie się cudzą kartą płatnicza, którą wcześniej ukradł. W toku śledztwa ustalono, że 32-latek mógł włamywać się do sklepów. Złodziej usłyszał już 10 zarzutów.

d2u3eqy

Źródło: KWP w Gdańsku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2u3eqy

Podziel się opinią

Share
d2u3eqy
d2u3eqy
Więcej tematów