Trwa ładowanie...

Polska pięściarka Ewa Piątkowska: Misiewicz został fanem boksu

Bartłomiej Misiewicz ma nowe hobby. Ostatnio pojawił się na gali bokserskiej w towarzystwie mistrzyni świata Ewy "Tygrysicy" Piątkowskiej. Jak zdradza nam sportsmenka, Misiewicz niedawno zaczął interesować się boksem. Po imprezie sportowej para bawiła się w warszawskich klubach.
Share
Bartłomiej Misiewicz został fanem boksu
Bartłomiej Misiewicz został fanem boksuŹródło: newspix.pl
dtl154x

Bartłomiej Misiewicz pojawił się na gali bokserskiej w Łomiankach. Zmagania sportowców oglądał w towarzystwie jednej z dwóch najbardziej utytułowanych polskich bokserek. – Jest moim kolegą. Niedawno został fanem boksu, zaczyna sie tym interesować – mówi Wirtualnej Polsce Ewa "tygrysica" Piątkowska. – Akurat tego jednak nie trenuje – dodaje. Nie chce jednak zdradzić, jaki sport uprawia były współpracownik Antoniego Macierewicza.

Jak relacjonuje Fakt.pl, po gali para udała się do centrum Warszawy, na ul. Mazowiecką, gdzie znajduje się kilka nocnych klubów. Portal pisze, że doszło do utarczki z ochroniarzami, Misiewicz i Piątkowska musieli zmienić klub, a ostatecznie były współpracownik Antoniego Macierewicza odwiózł zapłakaną dziewczynę do domu. Sam jednak wrócił do centrum i bawił się w klubie z muzyką disco polo. – O szczegóły proszę pytać pana Misiewicza – ucina Piątkowska.

Bokserka dwa tygodnie temu na swoim profilu na facebooku opublikowała zdjęcie z Bartłomiejem Misiewiczem. Podpisała je: "Młodzi, piękni, bogaci". "to ten, co na baletach stanowiska rozdawała?" – zapytał Piątkowską w komentarzu. "Nie wierz mediom" – broniła kolegi bokserka.

dtl154x

Zobacz, jak wyglądała błyskotliwa kariera Misiewicza:

Bartłomiej Misiewicz kilka miesięcy temu stracił stanowiska w MON i przestał pracować dla Antoniego Macierewicza. Politycy PiS wykluczyli go także ze swoich szeregów, tłumacząc, że nie ma on kompetencji do pełnienia funkcji publicznych.

dtl154x

Podziel się opinią

Share
dtl154x
dtl154x
Więcej tematów