Trwa ładowanie...
poznań

Polscy turyści utknęli w Burgas i Poznaniu. Znowu koczują na lotniskach

Zepsuł się kolejny samolot przewożący polskich turystów. Klienci biura podróży TUI utknęli na lotniskach w bułgarskim Burgas i w Poznaniu. Tymczasem do kraju wreszcie wracają Polacy z Dominikany.

Share
Polscy turyści utknęli w Burgas i Poznaniu. Znowu koczują na lotniskach
Źródło: Paweł Gacek Żaba / Facebook
d3p8uxd

Nie kończą się kłopoty biura podróży TUI i jego klientów. Według pasażerów, na których powołuje się RMF FM, usterka spowodowała unieruchomienie samolotu należącego do czarterowej linii lotniczej Small Planet. Maszyna nie zabrała pasażerów lecących z Poznania do czarnomorskiego kurortu Burgas. Z kolei na lotnisku w Bułgarii koczują turyści czekający na powrót do kraju. Nie wiadomo jak długo będzie to trwało.

facebook
Źródło: facebook

Turyści czekający w Poznaniu skarżą się, że nie wiedzą, gdzie będą nocować, a są z całymi rodzinami. W podobnym tonie wypowiadają się Polacy, którzy siedzą na terenie terminala w Burgas. Podkreślają, że nikt się nimi nie interesuje.

d3p8uxd

W weekend szczególnie trudno jest uzyskać jakiekolwiek informacje. Próbując dodzwonić się od Small Planet dowiedzieć się jedynie można o godzinach pracy infolinii w dni robocze. Także od TUI nie udało się uzyskać żadnych informacji na temat problemów turystów w Poznaniu i Burgas.

"Rajska" plaża. Zostało po niej wspomnienie

Kończą się natomiast kłopoty turystów, którzy w czwartek utknęli w Punta Cana na Dominikanie. Ponad 200 osób, którym niespodziewanie przedłużyły się wakacje na Karaibach, jest już w drodze. Ich samolot wieczorem ma wylądować na lotnisku w Poznaniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3p8uxd

Podziel się opinią

Share
d3p8uxd
d3p8uxd
Więcej tematów