Trwa ładowanie...
d2ufmtq

Polka twierdzi, że została obrażona przez pracownicę Wizz Air. „Fuc***ng Polish people"

Matka z dwojgiem dzieci chciała wrócić z Wielkiej Brytanii do Polski. Ale przez sprzeczne informacje została odprawiona i musiała zawrócić. Polka twierdzi, że pracownica Wizz Air zwyzywała ją przed wejściem na pokład.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polka zażądała rozmowy z menedżerem
Polka zażądała rozmowy z menedżerem (Shutterstock.com)
d2ufmtq

Kobieta opisała sytuację w liście do portalu polishexpress.co.uk. Doszło do niej na lotnisku w Liverpoolu 2 kwietnia. "Miałam lecieć do Gdańska z dwójką moich dzieci: 7-latkiem, oraz 4-miesięcznym niemowlakiem. Wizyta w Polsce była o tyle ważna, że obejmowała wizytę u specjalisty z młodszym synem" - zaznacza czytelniczka.

Mimo że starszy chłopiec miał nieważny paszport, linia telefonicznie poinformowała kobietę, że będzie mógł wrócić do kraju. Ale przed wejściem na pokład pracownica Wizz Air uznała, że to niemożliwe.

d2ufmtq

"Nawet na nas nie patrząc powiedziała, że mój syn na pokład samolotu nie wejdzie. Spytałam dlaczego nie powiedziała mi tego przy sprawdzaniu dokumentów i nadaniu bagażu, i po co czekałam te 3 godziny na lotnisku - ona się uśmiechnęła" - twierdzi Polka.

Zobacz także: Tym razem ZUS przesadził. 5-latkowi grozi komornik

Postanowiła poprosić pracownicę linii o imię. Ale usłyszała, że nikt nie musi się jej przedstawiać. "Druga kobieta, obsługująca drugą kolejkę, powiedziała, że nikt nie musi nam się przedstawiać, bo jesteśmy tylko "f**g Polish people”" - twierdzi.

Po dalszych przepychankach słownych kobieta opuściła teren lotniska i wróciła z mężem do domu. "Oczywiście wczoraj po powrocie do domu od razu wysłałam formularz skargi do Wizz Air, opisując całą sytuację" - zaznacza.

Źródło: polishexpress.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ufmtq

Podziel się opinią

Share
d2ufmtq
d2ufmtq