Trwa ładowanie...
d3c1sal

Polityka.pl - kategorie i działy portalu internetowego

East News
Źródło: East News, fot: JAKUB WOSIK

Polityka.pl to internetowy portal, który związany jest z opiniotwórczym tygodnikiem społeczno-politycznym o charakterze liberalno-lewicowym "Polityka". Serwis umożliwia wykupienie prenumeraty i czytania prasy w sieci. Na czytelników czekają także darmowe treści.

Polityka.pl to strona internetowa, która poświęcona jest gównie wydarzeniom politycznym w kraju, Europie i na świecie. Serwis jednak nie ogranicza się tylko na tym temacie. Na czytelników czekają także publikacje dotyczące m.in. kultury, nauki oraz zdrowia.

Cyfrowa prenumerata Polityki umożliwia przeczytanie na stronie polityka.pl, czy też w specjalnej aplikacji tego medium tygodnika "Polityka". Prenumerata Premium umożliwia także dostęp do innych magazynów - "Pomocnika Historycznego", "Poradnika Psychologicznego Ja My Oni", a także "Żyjemy lepiej - praktyczne porady ekspertów" oraz "Salonu - wnętrza, architektura sztuka".

Polityka.pl - działy i kategorie serwisu

W 2021 roku na portalu polityka.pl wyróżniono kilka działów, które mają swoje podkategorie. Są to:

  • W numerze (Tygodnik Polityka, Pomocnik Historyczny, Poradnik Psychologiczny, Niezbędnik Współczesny, Salon, Żyjmy Lepiej).
  • Koronawirus.
  • Kraj (Wybory Prezydenckie 2020, PiS, Lewica, Koalicja Obywatelska, Prezydent, Sądy).
  • Świat (Brexit, Unia Europejska, Donald Trump, Bliski Wschód, Rosja, Chiny).
  • Rynek (Emerytury, PIT, Węgiel, OZE, GAFA, Listki CSR).
  • Kultura (Książki, Muzyka, Film, Seriale, Wystawy, Teatr, Gry, Paszporty Polityki, Nagroda Architektoniczna).
  • Nauka i Zdrowie (Zdrowie, Wszechświat, Technologie, Zmiany Klimatyczne, Nagrody Naukowe).
  • Blogi (Passent, Hartman, Szostkiewicz, Chaciński, Chętkowski, Wszystkie Blogi).
  • Więcej (Historia, Ludzie i Style, Społeczeństwo, Klasyki Polityki, Wakacje w Polsce, Podkasty, Fotoreportaż, Archiwum, Autorzy, Tematy, O nas, Sklep Polityki).

Serwis polityka.pl wchodzi w skład grupy POLITYKA SP. z o.o. S.K.A, która wydaje tygodnik "Polityka", a także dwutygodnik "Forum". Oprócz tego grupa zajmuje się wydawnictwem specjalnym - mowa o takich tytułach jak: "Niezbędnik Inteligenta", "Poradnik Psychologiczny Ja My Oni", "Pomocnik Historyczny".

Ta grupa medialna publikuje także książki swoich dziennikarzy oraz serie i kolekcje wydawnicze. To medium jest także współudziałowcem radia TOK FM. Główna siedziba redakcji polityka.pl mieści się w Warszawie przy ulicy Słupeckiej 6.

d3c1sal
Polityka.pl - kategorie i działy portalu internetowego
Główna siedziba

Warszawa

Typ organizacji

Media

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c1sal
d3c1sal
d3c1sal
Więcej tematów
d3c1sal