Trwa ładowanie...

Policjanci w szoku! 15-letni złodziej chciał ich przejechać autem

Tyscy policjanci zatrzymali 15-latka, który pod wpływem środków odurzających ukradł samochód i próbował nim staranować funkcjonariuszy. Chłopak trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Katowicach.

Share
Policjanci w szoku! 15-letni złodziej chciał ich przejechać autem
Źródło: WP.PL
d1fiaik

Podczas patrolu policjanci zauważyli podejrzanie poruszający się samochód. Volkswagen polo stwarzał zagrożenie dla ruchu drogowego, a także pieszych. Gdy funkcjonariusze chcieli go zatrzymać do kontroli, kierowca zaczął uciekać.

Stróże prawa długo się nie zastanawiali i ruszyli w pościg za samochodem. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zaczął jechać trawnikiem. Funkcjonariusze zablokowali drogę szalonego kierowcy i zmusili go do zatrzymania.

Gdy policjanci podchodzili do samochodu, żądając od kierowcy opuszczenia pojazdu, ten ruszył w ich kierunku. Jeden z mundurowych zareagował, uderzając w przednią szybę samochodu. Mimo, że mężczyzna zatrzymał auto, nie chciał wykonywać poleceń policji, która w końcu wybiła lewą przednią szybę i obezwładniła go.

Okazało się, że samochód prowadził 15-latek z Tychów, a sam pojazd pochodził z kradzieży. Zachowanie młodocianego wskazywało, że jest pod wpływem środków odurzających.

Po badaniach lekarskich chłopak trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Katowicach.

d1fiaik

Podziel się opinią

Share
d1fiaik
d1fiaik
Więcej tematów