Trwa ładowanie...
d92w7v1

Policjanci w cywilu pobili mężczyznę w Słupsku. Uwaga: drastyczne sceny

Film otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Do pobicia Kamila ze Słupska doszło 9 września br. Świadkowie nagrali film po zdarzeniu. Jak wynika z nagrania i relacji osób, które widziały zajście, mężczyznę pobili policjanci w cywilu. Na filmie widać zmasakrowaną twarz pobitego mężczyzny, który przebywał w radiowozie. Patrol policji, który przyjechał na interwencję nie podjął czynności, by zatrzymać sprawców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci w cywilu pobili mężczyznę w Słupsku. Uwaga: drastyczne sceny
(https://www.youtube.com/watch?v=AXevgxsUxr8&feature=youtu.be)
d92w7v1

Bierz nasze imię i nazwisko jako świadków i my spadamy - mówi na nagraniu sprawca pobicia do policjanta. Z nagrania wynika, że policjanci po cywilu są pod wpływem alkoholu, a ich koledzy na służbie nie podejmują interwencji.

Wysyłam wam drastyczny filmik po pobiciu młodego mężczyzny przez policję w cywilu, byli pijani. A policja jest po to by stanąć po stronie obywatela a nie go jeszcze katować. Całe zdarzenie miało miejsce w nocy 9 września w Słupsku.

Rzecznik komendy w Słupsku nie potwierdza, że napaści na mężczyznę dokonali policjanci w cywilu. Sprawą zajmuje się w tej chwili prokuratura. UWAGA: Film zawiera drastyczne sceny.

Całe zajście opisał na Facebooku świadek zdarzenia:

d92w7v1

Podziel się opinią

Share

d92w7v1

d92w7v1
Więcej tematów